Dzielnicowa Impreza na Orientację Harpuś

Gdańsk Stogi mapa

niedziela 17.02.2019

Dzielnicowa Impreza na Orientację Harpuś

Brak pomysłów na spędzenie rodzinnej niedzieli aktywnie i na łonie natury? Żadnych nowości w aktywnym kalendarzu Gdańska? Mamy na to najlepszą receptę! Dzielnicowa Impreza na Orientację Harpuś jest świetną propozycją dla każdego szukającego rozrywki amatora aktywności na świeżym powietrzu. Znajdą tutaj coś dla siebie i bardziej doświadczeni w orientacyjnym świecie, i osoby, które chciałyby przetrzeć swoje pierwsze leśne szlaki z mapą w ręku.

O co dokładnie chodzi?

Harpuś jest imprezą na orientację organizowaną w lesie bądź parku. Celem startujących zawodników jest odnalezienie punktów zaznaczonych na mapie. Trasę każdy wybiera sam, najważniejsze jest odnalezienie punktów i dobra zabawa! Trasy zawsze przygotowane są w ten sposób by nie tylko były zagadką do odnalezienia, ale także oprowadzały po ciekawej, malowniczej, często mniej popularnej i zaskakującej części danego terenu.

Na Harpusiach do wyboru są cztery trasy, od najłatwiejszej, na którą serdecznie zapraszamy nawet rodziny z najmłodszymi zawodnikami (trasę można pokonać również z wózkiem), do najtrudniejszej, na której zmęczy się niejeden doświadczony zawodnik.

Program imprezy:
Od 10.30 – rejestracja uczestników
Od 11.00 – start na wybranej trasie (zespoły starują interwałowo, co minutę)
Do 14.00 – działanie mety

Przyjście na metę nie jest zakończeniem imprezy! Po powrocie z trasy uczestników czeka punkt regeneracyjny (herbata i przekąska) oraz główna atrakcja dla młodszej części uczestników czyli losowanie nagród i upominków.
Zapisy na Harpusia prowadzone są przez stronę: www.harpagan.pl/harpus/

Ceny wahają się od 1 zł do 25 zł – w zależności od wieku zawodnika i momentu zapisu.

Więcej szczegółów również na stronie oraz na facebooku @dinoharpus – zapraszamy!
Organizatorem jest Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN z siedzibą w Gdańsku.

Dzielnicowa Impreza na Orientację Harpuś
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także