Dzieła wszystkie Szekspira

sobota 18.07.2015

Trójka łódzkich aktorów bawi publiczność żonglerką cytatami, streszczeniami fabuł i odwołaniami do stereotypowej znajomości dzieł Szekspira, którego duch pojawia się zresztą osobiście. W ramach spektaklu: „Otello” jako rap, „Makbet” po góralsku, „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn, „Kroniki królewskie” jako mecz piłkarski i „Hamlet” w wielu skróconych wersjach. Widzowie są wciągani do akcji, nieustannie prowokowani do wspólnej zabawy.

18.07.2015, sobota
godz. 19:15 

Spektakl "Dzieła wszystkie Szekspira" (w nieco skróconej wersji) 

Trójka łódzkich aktorów – Gracjan Kielar, Jan Jakubowski i Krzysztof Pyziak przez półtorej godziny bawi publiczność żonglerką cytatami, streszczeniami fabuł i odwołaniami do stereotypowej znajomości dzieł Szekspira, którego duch pojawia się zresztą osobiście. W ramach spektaklu: "Otello" jako rap, "Makbet" po góralsku, "Romeo i Julia" grana przez samych mężczyzn, „Kroniki królewskie" jako mecz piłkarski i "Hamlet" w wielu skróconych wersjach. Widzowie są wciągani do akcji, nieustannie prowokowani przez aktorów do wspólnej zabawy. Na całość składają się najsłynniejsze dialogi i monologi, w dowcipnej i zaskakującej formie.

Miejsce:
Teatr Mały,
ul. Drewnowska 58 b 

http://pl.cit.lodz.pl/ 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Mały w Manufakturze logo

Teatr Mały w Manufakturze

Założycielem placówki jest Stowarzyszenie Komedia Łódzka, a dyrektorem Mariusz Pilawski. Na scenie teatru prezentowane są spektakle zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Teatr Mały mieści się w Manufakturze, jednak niezbyt łatwo tu trafić:

Więcej

Adres:

ul. Drewnowska 58b
91-002 Łódź


Kontakt:

42 633 24 24; 660 716 936
biuro@teatr-maly.pl
http://www.teatr-maly.pl
facebook