Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny rusza po wakacjach

Filharmonia Łódzka/ASP mapa

wtorek 20.09.2016 do piątek 30.09.2016

Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny - logo

20 września rozpocznie się sprzedaż biletów na wydarzenia Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego: koncerty, warsztaty i wykłady. Wkrótce na stronie internetowej Filharmonii Łódzkiej będzie można zapoznać się z harmonogramem zajęć DUA.

 
DUA to wykłady i warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat. Prowadzony jest przez Filharmonię Łódzką oraz Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Łódzcy artyści i performerzy zarażają swoją pasją, odkrywają tajniki pracy orkiestry, eksperymentują z różnorodnymi technikami plastycznymi i zdradzają wiele ciekawostek z różnych dziedzin sztuki. Spotkania mają charakter interaktywny, warsztatowy. Studenci DUA mogą zarówno zwiedzać ciekawe budynki, pracownie, sale koncertowe, jak i poczuć klimat pracy artystycznej. Mogą pogłębiać swoje zainteresowania lub odkrywać całkiem nowe. A przede wszystkim przekonują się, że studiowanie jest fajne!
 
Zajęcia odbywają się trzy razy w miesiącu, w soboty, w FŁ i ASP.
 
Ceny biletów:
na wykład (dla każdego): 10 PLN,
na warsztat wyłącznie dla dzieci w wieku 7-12 lat: 35 PLN.
Przy jednoczesnym zakupie biletów na 1 wykład i minimum 3 warsztaty obowiązuje niższa cena biletu na warsztat: 30 PLN. Sprzedaż biletów – w kasie FŁ.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
filharmonia łódzka logo

Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina

Na estradzie Filharmonii Łódzkiej najczęściej występuje Orkiestra Symfoniczna FŁ. Zapraszane są również zespoły z innych miast Polski oraz z zagranicy, jak choćby: Deutsche Symphony Orchester Berlin, Shanghai Symphony Orchestra, Orkiestra XVIII Wieku, Concerto Italiano i …

Więcej

Adres:

ul. Narutowicza 20/22,
90-135 Łódź


Kontakt:

42 664 79 10; 42 664 79 79
bilety@filharmonia.lodz.pl
http://www.filharmonia.lodz.pl

Zobacz także