Dziecięcy Pchli Targ na Zaspie

ul. Pilotów 11, Gdańsk mapa

środa 17.08.2016

dzieciecy pchli targ gdańsk zaspa

Pluszaki – duże i małe, samochodziki wszelkiej maści, lalki Barbie i nie tylko, klocki z drewna i plastiku, a do tego karty kolekcjonerskie, puzzle, gry planszowe, książki i płyty z bajkami… Zapraszamy 4 września na Dziecięcy Pchli Targ.

Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz w Plamie! Zajrzyj do nas w niedzielę (4 września w godz. 13.00-15.00) i przekonaj się na własne oczy, jakie okazje możesz upolować na Dziecięcym Pchlim Targu.

Regulamin wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ

1. Impreza odbędzie się na terenie klubu „Plama” Gdański Archipelag Kultury przy ul. Pilotów 11 dnia 4.09.2016 r. w godzinach 13:00 – 15:00.

2. Zabawa polega na samodzielnym stworzeniu przez dzieci stanowiska targowego, wyłożeniu zabawek w miejscach wyznaczonych przez organizatora i ich wymianie lub sprzedaży.

3. Aby wziąć udział  w wydarzeniu należy wysłać na adres daria@plama.art.pl lub dostarczyć do klubu Plama GAK przy ul. Pilotów 11 do dnia 1.09.2016 r. zgłoszenie z podaniem imienia i nazwiska dziecka lub dzieci, rodzaj zabawek (np. książki, puzzle) oraz danych kontaktowych opiekuna.

4. Każde dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej.

5. Do wymiany można przynosić wyłącznie przedmioty przeznaczone do zabawy dla dzieci, w tym także książki, płyty z filmami itp.

6. Zabawki muszą być w dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki działające na baterie muszą mieć włożone nowe baterie.

7. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia zabawek i akcesoriów militarnych (karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp.)

  • 04.09.2016, godz. 13:00

    Wstęp wolny

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dziecięcy Pchli Targ na Zaspie

Plama - Gdański Archipelag Kultury

PLAMA GAK od 15 już lat jest jedną z aktywniej działających placówek kulturalnych w Trójmieście. Jest organizatorem wielu dużych imprez plenerowych, a także tych nieco mniejszych, ale nie mniej wartościowych, które odbywają się w Klubie. …

Więcej

Adres:

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk

dojazd: kolejką SKM, tramwajami 2,4,8 (od strony Al. Jana Pawła II) lub tramwajami 15, 12, 11, 6 (od strony Al. Wojska Polskiego)

mapka dojazdowa


Kontakt:

+ 48 (58) 557 42 47
feta@plama.art.pl
http://.plama.art.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:na powietrzuzabawki
Dziecięcy Pchli Targ na Zaspie