Dziecięcy Joga Festiwal w Wierchomli, czyli dzieci ćwiczą jogę

Wierchomla Mała mapa

niedziela 16.08.2020 do niedziela 23.08.2020

Dziecięcy Joga Festiwal w Wierchomli, czyli dzieci ćwiczą jogę

Dzieci ćwiczących rodziców maja fajnie, ponieważ mają szansę wziąć udział w super wydarzeniu, które w Wierchomli odbywa się już po raz ósmy! Chodzi oczywiście o Joga Festiwal. VIII Górski Maraton Jogi w Wierchomli. W tym roku Festiwal odbędzie się od 16 do 23 sierpnia.

A czy dzieci ćwiczą jogę? Zdecydowanie TAK. Na Festiwalu Jogi w Wierchomli bezpiecznie i z pomysłem jogę dla dzieci poprowadzi Agnieszka Lasota – niekwestionowana super instruktorka jogi dla dzieci oraz kochana przez wszystkie dzieciaki Małgosia Ostropolska. Wasze dzieci pokochają jogę! Podczas tegorocznego Festiwalu odbędą się codzienne:

– zajęcia jogi dla dzieci

– Yoga Family, czyli ćwiczenia dla rodziców i dzieci

Zbuduj relację na macie ze swoim dzieckiem na Festiwalu Jogi w Wierchomli.

Rodzinne zajęcia jogi pomagają nam budować siłę, świadomość przestrzenną i elastyczność. Podczas wspólnej praktyki jogi rodzice mogą zobaczyć, jak uczą się ich dzieci i jak współdziałają z innymi dziećmi i dorosłymi. A dzieci widzą swoich rodziców jako uczniów, co nie zdarza się często, dając dobry przykład ich dzieciom. Radość dzieci ze wspólnego czasu bezcenna.

Nuda w Wierchomli nie grozi

Rozumiemy, że nie samą jogą żyją Wasze dzieciaki! Dlatego zapewnimy im inne super atrakcje. W tym roku do współpracy zaprosiliśmy prawdziwego Mistrza Iwonę Guzowską – Mistrzynię Świata w Boksie i Kickboxingu. Zapraszamy wszystkie dziewczynki i wszystkich chłopców na hiper ciekawe zajęcia sportowe „Zostań pozytywnym wojownikiem” oraz po zastrzyk adrenaliny w parku linowym.

Jeśli nie sport, to co?

Zmęczenie dopada każdego, nawet wytrenowanego wojownika. Dlatego trochę spokojniejsze, ale niezwykle ciekawe atrakcje przygotowała Zuzanna Długosz, czyli Baba z Gór – przewodnik górski, z zamiłowania przyrodnik i piewca regionalnej kultury. Zuzanna zaprasza do podglądania wylotu nietoperzy z klimatycznej wierchomlańskiej dawnej cerkwi oraz na arcyciekawe animacje.

Szczegóły i zapisy na  https://bit.ly/3gvXvBG

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
***Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort

***Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort

***Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort położony jest w środku lasu, w malowniczych górach w Beskidzie Sądeckim, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Dodatkowo nasi goście mogą skorzystać z alternatywnej bazy noclegowej - drewnianych całorocznych Domków na …

Więcej

Adres:

Wierchomla Mała 42
33-350 Piwniczna Zdrój


Kontakt:

18 414 3389, 18 41 33 91
kontakt@wierchomla.com.pl
http://www.wierchomla.com.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:jogasportowowyjazdy