Dziecięce Biuro Podróży

sobota 28.09.2013

Dziecięce Biuro Podróży

Dziecięce Biuro Podróży, mimo zakończonych wakacji, rozpoczyna swoją działalność. W tym sezonie zapraszamy na podróże… w kierunku sztuki. Zachęcimy dzieci i rodziców do spotkania z RODZINĄ BRUEGHLÓW, która gości w Pałacu Królewskim w naszym mieście.

 

14 i 28 września / soboty / Rodzinnie w MultiCentrum2

Powstańców Śl. 210

10.00 – 11.30 DZIECIĘCE BIURO PODRÓŻY… w kierunku sztuki

Obowiązują zapisy!

Zabawy multimedialne i manualne w oparciu o literaturę „Historia sztuki dla dzieci i rodziców. Rozmowy z Kajtkiem" Ewy Jałochowskiej pozwolą Uczestnikom na przygotowanie się na spotkanie z arcydziełami malarstwa flamandzkiego.

Zapraszamy dzieci w wielu 6-10 lat wraz z osobami bliskimi.

Liczba miejsc ograniczona, decydują zapisy – na tydzień przed realizacją oferty:
MultiCentrum2 /Miejska Biblioteka Publiczna: Tel.: 71 364 69 66.

 

MultiCentrum2 sprzyja rozwijaniu talentów dzieci i młodzieży. Proponowane zadania konstrukcyjne z wykorzystaniem klocków K′nex rozwijają wyobraźnię, a jednocześnie uczą czytania ze zrozumieniem łatwych i trudniejszych instrukcji. W obszarze edukacji kulturalnej MC2 dysponuje zbiorem stron WWW umożliwiających wykonywanie zadań artystycznych wraz z poszerzeniem wiedzy na wybrane tematy.

 

Zapraszamy na ofertę rodzinną, która tworzy atmosferę wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, tu słowo „razem" ma szczególne znaczenie. RODZINNIE W MULTICENTRUM 2 – to propozycja spędzenia wolnego czasu w nowoczesnej przestrzeni multimedialnej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

 

Dla komfortu Państwa i dzieci pobytu proponujemy przyniesienie obuwia sportowego. 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Multicentrum Wrocław

MultiCentrum - interaktywne centrum edukacyjne

MultiCentrum we Wrocławiu sprzyja dzieciom, które chciałyby rozwijać zdolności techniczne w oparciu o nasze zasoby multimedialne. W trakcie zajęć realizowanych dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych obserwujemy pracę uczestników, którym twórczość i kreacja w MultiCentrum …

Więcej

Adres:

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu
MultiCentrum
ul. Powstańców Śląskich 210
54-140 Wrocław


Kontakt:

071 364-69-66
multicentrum2@biblioteka.wroc.pl
http://www.biblioteka.wroc.pl/multicentra