Dzieciaki na Piętrze: Trzy wesołe krasnoludki

Estrada Poznańska mapa

sobota 25.09.2021

15

Dzieciaki na Piętrze: Trzy wesołe krasnoludki

Spieszymy z dobrą wiadomością – Dzieciaki na Piętrze wracają!

WYCZEKIWANE SPOTKANIA TEATRALNE DLA NAJMŁODSZYCH WIDZÓW_EK POWRACAJĄ.
ZAPRASZAMY DO POZNAŃSKIEJ SCENY NA PIĘTRZE, W KTÓREJ GOŚCIĆ BĘDZIEMY GRUPY TEATRALNE DOSKONALE ZNANE Z NASZEGO REPERTUARU, ALE TAKŻE I NOWE. NIE ZABRAKNIE TEŻ PRZEDSTAWIEŃ PREMIEROWYCH.

Program jesienno-zimowego sezonu Dzieciaków na Piętrze zaprezentujemy w formule hybrydowej. Oznacza to, że prócz spotkań w Scenie na Piętrze zaplanowaliśmy premiery słuchowisk, które będą doskonałą rozrywką na długie jesienne wieczory dla całej rodziny.

Z ogromną radością rozpoczynamy kolejny sezon cyklu Dzieciaki na Piętrze. Zaprosiliśmy znane już publiczności i bardzo lubiane teatry, ale też zupełnie nowych wykonawców. Oprócz przedstawień niezmiennie bawiących i pobudzających wyobraźnię zaproponujemy również wydarzenie muzyczne z pięknymi utworami o emocjach. Pojawią
się kolejne niespodzianki w naszej biblioteczce słuchowisk, aby każde dziecko w dowolnym momencie i miejscu mogło przenieść się do magicznego świata fantazji _- opowiada koordynatorka cyklu Ewa Kroma.

IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ DO NOWEGO SEZONU PRZYGOTOWAŁA TWORZĄCA W POZNANIU ILUSTRATORKA I PROJEKTANTKA GRAFICZNA – MARTYNA WILNER.

Pewien czas temu miałam okazję stworzyć identyfikację wizualną do projektu z serii „Dzieciaki na piętrze”. I przyznam, że była to współpraca idealna! Dałam się totalnie ponieść swojej wyobraźni, tworząc ilustrację kosmosu, w którym jamniki, lizaki i lody nie są czymś dziwnym. W pracy nad projektem towarzyszyła mi ciemna noc i dźwięki muzyki, które w doskonały sposób pozwoliły mi się przenieść w odległe galaktyki!

BILETY NA SPEKTAKL POJAWIĄ SIĘ W SPRZEDAŻY NA POCZĄTKU WRZEŚNIA.
Więcej informacji wkrótce na estrada.poznan.pl

25.09.2021

g. 16.00 Scena na Piętrze, bilety 15 zł

FABRYKA KULTURY – „TRZY WESOŁE KRASNOLUDKI” PREMIERA

Spektakl opowiada historię trzech wesołych krasnoludków, którzy zakładają Boysband. Mają swojego managera, który promuje ich w lesie.

Praca nad utworami, nie jest jednak łatwa.

Na listach przebojów królują Chrabąszcze, których muzyka wprawia wszystkich w negatywne nastroje. Jednak ludzie, zwierzęta oraz inne stworzenia słuchają mrocznej muzyki Chrabąszczy, ponieważ wprowadza ich w hipnotyczny stan, pod wpływem którego stają się wobec siebie niemili.

Krasnoludki próbują temu zaradzić. Chcą stworzyć wspaniałą muzykę, która obudzi wszystkich ze złego czaru. Nie mają jednak zbyt wiele narzędzi, aby stworzyć w pełni profesjonalny zespół.

Czy można zbudować świat, mając do dyspozycji duże bryły geometryczne, różnego rodzaju formy, faktury, barwy i kształty? Okazuje się, że TAK!

Krasnoludki, podobnie jak dzieci nie pragną niczego innego od życia – tylko bawić się i TWORZYĆ. Dzięki wyobraźni, fantazji i podejściu do życia z humorem i radością, ze wszystkiego co napotkają na swej drodze potrafią wyczarowywać kolorowe i fantazyjne światy.

Dzięki ich kreatywności i sile tworzenia – napotkamy zabawną Papierową Krowę i Najszybszego Ślimaka na świecie. Ponadto Krasnoludki zbudują magiczny pojazd, dzięki któremu uda im się pokonać wiele trudności.

Bajka jest nastawiona na pokazanie licznych możliwości, które daje otwarcie się na świat kształtów, form, plastyki oraz wiary we własne możliwości.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:krasnaleteatr