Dzieciaki na Piętrze: Takich świąt jeszcze nie było

Miejsce wydarzenia: Scena na Piętrze, Estrada Poznańska, ul. Masztalarska 8

Data wydarzenia: sobota 02.12.2017

Czerwony Kapturek I Dzieciaki na Piętrze

Czy znacie miejsce, w którym nigdy nie wieje nudą, w którym ściany drżą ze śmiechu, w którym dzieci i dorośli siedzą z szeroką otwartą buzią, gdzie czuć powiew zachwytu, gdzie wszystko może stanąć na głowie? Jeśli tak, to dobry znak. Dotarłeś na scenę Dzieciaków na Piętrze. Estrada Poznańska zaprasza na spotkania z teatrem w Scenie na Piętrze. 

02.12.2017

g.15.00 i 17.00 warsztaty kostiumowe „Srebrzysty szyk”,  Agnieszka Gierach
Warsztaty kreowania kostiumów z metalizowanej folii sprawią, że wokół zrobi się bardzo srebrzyście! Folia szeleści radośnie, lśni i na wszystko wokół rzuca tysiące skaczących refleksów. Można z niej wyczarować prawdziwe cuda. Nieważne czy to bogato umarszczona kryza, suknia z gigantyczną kokardą, spódniczka baletnicy czy może płaszcz ze stojącym kołnierzem lub zamaszysta peleryna, jedno jest pewne – będzie lśnić i zachwycać! Nożyczki plus taśmy klejące i duży wałek metalizowanej folii, przyprawione sporą dozą srebrzystego zamieszania i ogromną ilością pysznej zabawy to przepis na niezapomniane warsztaty. Uwaga!! ! Powrót do domu w srebrzystym kostiumie może wprowadzać w świąteczny nastrój i wzbudzać błysk zachwytu w oczach przechodniów!

g.16.00 TEATR FUZJA – ODKRYWCY cz. II „Takich świąt jeszcze nie było”

A jeśli pierwsza gwiazdka nie wzejdzie? A jeśli Święty Mikołaj nie zmieści się w kominie ? A jeśli nie ubierzemy choinki? A jeśli nie byłem grzeczny? A jeśli nie będzie 12 potraw?

Teatr Fuzja pragnie przedstawić drugą część spektaklu „ODKRYWCY” pt. „Takich świąt jeszcze nie było”.
Kontynuacja przygód arcyzabawnego rodzeństwa Zyzi i Dyzia. Wspólnie z bohaterami , dzieci odkryją Święta Bożego Narodzenia na nowo!
Pełen wartkiej akcji, śmiesznych dialogów i zabawnych piosenek spektakl ,zabierze wszystkich  w świat Świętego Mikołaja, latających reniferów i mnóstwa prezentów.

 *organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

 

Zobacz miejsce wydarzenia

Zobacz także