Dzieciaki na Piętrze – przedstawienia i warsztaty

Scena na Piętrze, Masztalarska 8 mapa

sobota 07.12.2019

10

Dzieciaki na Piętrze - przedstawienia i warsztaty

Przed nami kolejny sezon Dzieciaków na Piętrze. Sobotnie popołudnia na Masztalarskiej 8 spędzimy w towarzystwie znanych i zupełnie nowych postaci. „Jesteśmy przekonani, że skradną serca dzieciaków i poruszą ich wyobraźnię. Zobaczymy perypetie postaci znanych z pięknych i mądrych książek, którym zaproszone przez nas teatry nadały niepowtarzalną formę” – mówi Anna Rozmianiec, kuratorka cyklu.

W jesiennym sezonie Dzieciaków na Piętrze będziemy gościć Teatry z Poznania, Słupska, Warszawy czy Białegostoku. Nie zabraknie warsztatów artystycznych, które od zawsze są integralną częścią programu teatralnego. „Z niecierpliwością czekamy na kolejne radosne i spontaniczne reakcje naszych małych i większych widzów. Nie możemy doczekać się również widoku zapracowanych dłoni w trakcie tworzenia nowych, wyjątkowych warsztatowych dzieł” – komentuje Ewa Kroma, współtwórczyni Dzieciaków na Piętrze.

7. grudnia
15:00 WARSZTATY „LODOWE ŚNIEŻYNKI I SOLNY ŚNIEG”
DO DZIEŁA
Przy odrobinie szczęścia w grudniu pobawimy się prawdziwym śniegiem, a jeśli nie, to to nic straconego. Podczas warsztatów dzieci stworzą mydlane śnieżynki – zupełnie jak z krainy lodu, a żeby było jeszcze więcej frajdy ukręcą wspólnie solny śnieg kąpielowy.

16:00 „SASZA I BAŁWAN” | PREMIERA
TEATR FUZJA

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty