Dzieciaki na Piętrze – Koziołek Matołek i jego przygody. Mamy zaproszenie!

Scena na Piętrze, Estrada Poznańska, ul. Masztalarska 8
📅 sobota 03.02.2018
koziołek matołek dzieciaki na piętrze

Czy znacie miejsce, w którym nigdy nie wieje nudą, w którym ściany drżą ze śmiechu, w którym dzieci siedzą z szeroką otwartą buzią, gdzie czuć powiew zachwytu, gdzie wszystko może stanąć na głowie? Jeśli tak, to dobry znak. Dotarłeś na scenę Dzieciaków na Piętrze.

Estrada Poznańska zaprasza na spotkanie z teatrem w Scenie na Piętrze.

03 / 02 / 2018 16:00 – 17:00, Scena na Piętrze
„Koziołek Matołek i jego przygody”
Prym Art

Muzyczna bajka pełna ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń! Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja, we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenograficznej oprawie czynią spektakl niezwykle ciekawym zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla tych starszych. Bajka jest lekturą w I klasie szkoły podstawowej.
Spektakl oparty na motywach książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentowicza. Wraz z zabawnym Koziołkiem Matołkiem dzieci zwiedzą różne zakamarki świata, powalczą samurajskim mieczem, odkryją słowne
łamigłówki i poznają afrykańskie piosenki.

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 podwójne zaproszenie (rodzic + dziecko) na spektakl!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Koziołek Matołek) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl w dniach 31.01-01.02.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.