Dzieciaki na Piętrze: Eliksir mądrości – Teatr Wariate

poniedziałek 29.03.2021 do niedziela 04.04.2021

Dzieciaki na Piętrze: Eliksir mądrości - Teatr Wariate

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną odsłoną ulubionego cyklu Dzieciaki na Piętrze, w wersji online.

Pełne humoru, ekspresyjne słuchowisko o geniuszu drzemiącym w każdym z nas w wykonaniu Teatr Wariate. Dobra zabawa gwarantowana. Posłuchacie tu: https://www.estrada.poznan.pl/series/dzieci/

W pewnym domowym laboratorium ekscentryczny Profesor Eugeniusz od lat próbuje stworzyć wynalazek swojego życia. We wszystkich szalonych próbach wiernie asystuje mu Zofia – gosposia, która oprócz wielkiego serca ma także niezwykłą umiejętność psucia wszystkiego, czego się tylko dotknie. Trudno się zatem dziwić, że żaden z wynalazków Profesora nie działa jak należy. Profesor, zdruzgotany i przeświadczony o swoim braku talentu, postanawia wreszcie wyhodować Sztuczną Inteligencję. Dzięki niej umysł Profesora mógłby zabłysnąć genialną twórczą inwencją. Jednak zadanie wcale nie jest łatwe, nawet przy użyciu starego wynalazku Profesora – Wielofunkcyjnego Robota Kuchennego „Alberta”. Może próba wyciśnięcia eliksiru mądrości ze Sztucznej Inteligencji przybliży Profesora do upragnionego celu? To pełne humoru, ekspresyjne słuchowisko o geniuszu drzemiącym w każdym z nas.

Występują:

Profesor Eugeniusz: Marek Cyris

Gosposia Zofia: Sylwia Koronczewska-Cyris

Scenariusz i reżyseria: Teatr Wariate
Muzyka: Michał Łaszewicz

Realizacja dźwięku: Michał Wereda

Produkcja: Miasto Poznań, Estrada Poznańska

 

DZIECIAKI NA PIĘTRZE to autorski cykl przedstawień, słuchowisk i twórczych warsztatów dla najmłodszych. Do współpracy zapraszamy niezależne i instytucjonalne teatry, które zabierają młodych widzów w fascynującą podróż po świecie wyobraźni. Dotychczas w projekcie wzięło udział ponad 16 000 dzieci.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:audiobookiteatr