Dzieciaki na Piętrze 2021 w wersji online

piątek 29.01.2021 do piątek 05.02.2021

Dzieciaki na Piętrze 2021 w wersji online

Nadchodzący sezon projektu Estrady Poznańskiej – Dzieciaki na Piętrze, będzie inny niż dotychczasowe edycje. W oczekiwaniu na teatralne i warsztatowe spotkania w Scenie na Piętrze, pragniemy zaprosić naszych najmłodszych widzów i widzki oraz ich opiekunów do skorzystania z naszej oferty online. Przygotujemy wyjątkowe słuchowiska, audiobooki, książeczki oraz piosenki. Pierwsza odsłona już 29 stycznia!

„Jesteśmy przekonani, że książeczki, audiobooki, czy piosenki, które przygotowujemy sprawią dzieciom i ich opiekunom dużo przyjemności oraz zaczarują świat podczas zabaw w domu, na spacerze, czy w trakcie błogiego odpoczynku, czy modnego ostatnio „mopsowania” – KOMENTUJE EWA KROMA, KOORDYNATORKA CYKLU.

W ofercie Dzieciaków na Piętrze na ten sezon nie zabraknie bajek, legend i niesamowitych historii, a także trudniejszych tematów, które jak przy każdej edycji cyklu pragniemy mądrze oswajać.

„Wśród naszych propozycji na ten sezon, znajdzie się dużo mądrości, poczucia humoru, ale przede wszystkim dziecięcego patrzenia na świat. Nietypowa edycja Dzieciaków na Piętrze sprawi, że będziecie mogli wracać do swoich ulubieńców o każdej porze, gdziekolwiek będziecie” – ZACHĘCA ANNA ROZMIANIEC, KURATORKA PROJEKTU.

Już w najbliższy piątek (29.01.21) zapraszamy na premierę pierwszej niespodzianki, inaugurującej najnowszy sezon Dzieciaków na Piętrze online.

Autorką identyfikacji wizualnej projektu jest Anna Rudak.

DZIECIAKI NA PIĘTRZE
STYCZEŃ-MAJ 2021
ONLINE: ESTRADA.POZNAN.PL

DZIECIAKI NA PIĘTRZE to autorski cykl przedstawień, słuchowisk i twórczych warsztatów dla najmłodszych. Do współpracy zapraszamy niezależne i instytucjonalne teatry, które zabierają młodych widzów w fascynującą podróż po świecie wyobraźni. Dotychczas w projekcie wzięło udział ponad 16 000 dzieci.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr