Dzieci odkrywają Kraków – sobotnie spacery z historykiem sztuki

Kamienica Hipolitów mapa

sobota 03.12.2016

Wstęp bezpłatny

krakowski-rynek-glowny

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana, w ramach cyklu „Rodzinny Kraków”, zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami na grudniowe spotkania w terenie „Odkrywamy sztukę. Odkrywamy Kraków”. W trakcie spotkań mali uczestnicy i ich opiekunowie w towarzystwie historyka sztuki poznają krakowskie zabytki i ciekawe miejsca. Zajęcia, trwające około sześćdziesięciu minut, odbywają się w wybrane soboty, a udział w nich jest bezpłatny (uczestnicy pokrywają jedynie ewentualne koszty biletów wstępu do muzeów, galerii, itp.).

Program na grudzień 2016:
3 XII (sobota), godz. 13.00 – zbiórka na pl. Mariackim 3, przed wejściem do Kamienicy Hipolitów – „Kamienica Hipolitów – odkrywamy jak kiedyś żyli i mieszkali jej lokatorzy”
10 XII (sobota), godz. 13.00 – zbiórka przy ul. Kanoniczej 17, w sieni Pałacu Biskupa Ciołka (Muzeum Narodowe) – „Anioły rzeźbione, malowane – kim są i czym się zajmują?”
17 XII (sobota), godz. 13.00 – zbiórka przed wejściem do Muzeum Narodowego – galerii sztuki polskiej XIX wieku w Sukiennicach (Rynek Główny 3) – „Przedstawienia zwierząt w obrazach i rzeźbach”.

Informacje i zapisy: Anna Krzyżanowska-Zimny, e-mail: azimny@cmjordan.krakow.pl, tel. 600 578 863.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dzieci odkrywają Kraków – sobotnie spacery z historykiem sztuki

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży jest placówką wychowania pozaszkolnego Gminy Miejskiej Kraków prowadzącą wszechstronną działalność edukacyjną, kulturalną i wychowawczą w formach stałych, okresowych i okazjonalnych. Oferta Centrum skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz środowiska lokalnego bliższego …

Więcej

Adres:

ul. H. Wietora 13/15
31-067 Kraków


Kontakt:

(12) 430-50-90
biuro@sckm.krakow.pl
http://www.sckm.krakow.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:historiaspacer