Dzieci bezpieczne w sieci: Instagram Live

Instagram

środa 05.10.2022

Dzieci bezpieczne w sieci: Instagram Live

Jeżeli nie chcesz już w kółko słyszeć: „Mamo, wszystkie moje koleżanki mają smartfony, ja też chcę!”, „Tato, dlaczego jeszcze nie mam smartwatcha?”, „Ja chcę jeszcze oglądać!”, „Pozwól mi pograć jeszcze 5 minut”  obejrzyj Instagram live, w którym dr Łukasz Srokowski – założyciel Navigo i ekspert cyfrowobezpieczni.pl odpowie na pytania Magdy z Mum’s Life oraz Twoje.

Temat bezpieczeństwa dzieci w sieci oraz ich relacji z nowymi technologiami jest szczególnie gorący na początku roku szkolnego, kiedy po wakacjach dzieci wracają do grupy rówieśniczej.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak nauczyć dziecko korzystać z nowych technologii w odpowiedzialny i bezpieczny sposób, jaki jest wpływ elektroniki na funkcjonowanie mózgu dzieci oraz jakie zasady wprowadzić, aby nie martwić się o bezpieczeństwo dziecka w sieci – oglądaj live na profilu Mum’s Life w środę 5 października o 20:30. Zapraszamy!

Również na nasz profil Instagram: Navigo Poznań.

Zabieram dzieci z sieci

Kurs dla rodziców cyfrowych dzieci

Nauka zdalna spowodowała, że twoje dziecko nie odchodzi od komputera nawet w wolnym czasie? Czujesz się bezsilny jako rodzic? Nie wiesz, gdzie wytyczyć granice i jak je egzekwować? Chciałbyś nawiązać z dzieckiem konstruktywny dialog na temat używania mediów elektronicznych?

Ten kurs jest właśnie dla ciebie!

Grafika Live Siec
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dzieci bezpieczne w sieci: Instagram Live

Autorska Szkoła Podstawowa Navigo Poznań

Navigo to autorska szkoła podstawowa w Poznaniu, wspierająca kreatywność i samodzielność dzieci. U nas nauka to przyjemność i świetna zabawa. Co nas wyróżnia? 💙 Inspiracja fińską edukacją 💛 Innowacyjne metody dydaktyczne i narzędzia edukacyjne (m.in. Mapy Kompetencji, …

Więcej

Adres:

Navigo Poznań
ul. Wałbrzyska 7, Poznań


Kontakt:

+48 536 020 820
poznan@navigo.szkola.pl
https://navigo.szkola.pl/navigo-poznan/
facebook
instagram