Dziadek do orzechów w Teatrze Palladium

sobota 23.05.2015

Dziadek do orzechów w Teatrze Palladium

Zapraszamy w maju na spektakl Dziadek do orzechów 23.05 o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy.

UWAGA! Dla czytelników Maista Dzieci mamy 3 podwójne zaproszenia na spektakl w dniu 23 maja o g. 11.00  Piszcie maile na adres wydarzenia@miastodzieci.pl – w tytule KONIECZNIE  wpiszcie DZIADEK DO ORZECHÓW w treści maila imie i nazwisko. Zapraszamy! Na Wasze zgłoszenia czekamy w piatek! Zwycięzców powiadomimy mailem. 

 

Jestem Czarodziejem nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty a ja… Ja sprawiam ,że prezenty żyją … ba …nawet tańczą !!!  Najsłynniejsze przedstawienie zimowe znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie. Spektakl taneczno- baletowy z elementami magii i interakcji z widownią. W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jak : modern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.  Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych oraz dzieci ze szkoły tańca, Walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki,oraz zasmakować magii. Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego. 

Po spektaklu: spotkanie i sesja zdjęciowa z artystami Czas trwania : 1 godzina + 15 minut spotkanie z artystami  

Autor zdjęć ze spektaklu : Jacek Łagowski

Dla najmłodszych widzów w teatrze są dostępne poduchy na siedzenia 🙂

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Palladium Warszawa spektakle muzyczne dla dzieci

Teatr Palladium

PALLADIUM to nie tylko znane i popularne miejsce, gdzie od lat organizowane są najważniejsze koncerty w Warszawie. PALLADIUM, to również scena teatralna, która ruszyła  w lutym 2011 roku ! Teatr jest poszerzeniem oferty PALLADIUM o prezentację spektakli teatralnych zachowując …

Więcej

Adres:

ul. Złota 9,
00-019 Warszawa


Kontakt:

22 827 70 49
kasa@teatrpalladium.com
http://www.teatrpalladium.com