Dziadek do orzechów – rodzinny spektakl taneczny. Mamy zaproszenia!

Nowohuckie Centrum Kultury
🗺
📅 sobota 21.12.2019
🎫 25zł
Dziadek do orzechów - rodzinny spektakl taneczny
Dawno, dawno temu w małym miasteczku u podnóża gór spadł pierwszy śnieg. Dzieci z niecierpliwością wypatrywały nadchodzących Świąt, podczas gdy ich rodzice przystrajali domy świerkowymi gałązkami i robili ostatnie przedświąteczne zakupy na jarmarku.

Jedna z dziewczynek, Klara, miała w tym roku otrzymać wyjątkowy prezent – drewnianego dziadka do orzechów. Ukryty pod choinką, przewiązany kokardą i przysłonięty innymi podarkami czekał na swoją nową właścicielkę. Przez chwilę widać było tajemniczy błysk w oku figurki – czy to tylko złudzenie, czy właśnie do nas mrugnęła?

Teatr Tańca Terpsychora wraz z warsztatowiczami oraz przyjaciółmi Szkoły Tańca Jane Austen zapraszają na magiczny spektakl pt. „Dziadek do orzechów” na motywach baletu do muzyki Piotra Czajkowskiego. Klasyczny spektakl taneczny zostanie pokazany w nowej zaskakującej odsłonie, łączącej w sobie różne style i konwencje: obok choreografii baletowych zobaczycie m. in. układy oparte na europejskich tańcach salonowych XIX i XX wieku, tańcu orientalnym, pantomimie…

Przyjdźcie z całą rodziną do Nowohuckiego Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232) i dajcie się porwać do krainy, w której zabawki ożywają, królowa słodyczy zaprasza do tańca, a dziecięce marzenia stają się rzeczywistością!

UWAGA!

Mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na ten wspaniały spektakl – jedno na godzinę 16 i jedno na godz. 19!

Aby je zdobyć, należy do czwartku 19 grudnia do godz. 13 przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Dziadek do orzechów oraz wybraną godzinę spektaklu (np. Dziadek do orzechów, godz. 19), a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz imię i wiek dziecka. Na wybrany adres e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.
Powodzenia!

Bilety: 25 zł (https://biletyna.pl/spektakl/Dziadek-do-orzechow-rodzinny-spektakl-taneczny)

21 grudnia, godz: 16.00, 19.00

Reżyseria: Maja Zawada