Dwujęzyczne wychowanie – it takes a village! Webinar Elizy Sarnackiej – Mahoney

sobota 17.09.2016

Bezpłatnie

Webinar dla rodzicow i dziadkow

Na czym polega dwujęzyczne wychowanie, jakie stawia przed rodzicami wyzwania na co dzień, dlaczego tak ważny/kluczowy jest kontakt z innymi osobami mówiącymi po polsku oprócz rodziców?

Jaką rolę odgrywają dziadkowie i krewni w dwujęzycznym wychowaniu dziecka i  jak można wykorzystać nowoczesne technologie: Skype, Instant Messanger, Facebook, Face Time, rozmowy telefoniczne, korespondencję i nagrania w nauczaniu języka polskiego?

Fundacja Dobra Polska Szkoła oraz Fundacja Edukacja dla Demokracji zapraszają na kolejny bezpłatny webinar pt. “Dwujęzyczne wychowanie – it takes a village!, poprowadzony przez Elizę Sarnacką – Mahoney.

Webinar odbędzie się w sobotę, 17 września 2016 r. o godz. 12.00 EST Nowy Jork, 18.00 Polska.

Rejestracja na webinar odbywa się poprzez wysłanie e-maila z tematem “Webinar” oraz swojego imienia i nazwiska na adres redakcja@dobrapolskaszkola.com

 

ESM-1Eliza Sarnacka-Mahoney– publicystka i pisarka, mieszka w Kolorado. Współpracuje z mediami  w Polsce oraz z Nowym Dziennikiem, autorka powieści, zbiorów ciekawostek i książek publicystycznych o Ameryce. Mama Natalii i Wiktorii, które każdego dnia utwierdzają ją w przekonaniu, że w dwujęzycznym wychowaniu to, co niemożliwe, jest jak najbardziej możliwe, trzeba tylko szczerze chcieć. Na naszym portalu autorka rubryki “Przystanek Babel”. Autorska strona: www.elizasmahoney.com

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także