Dukat na kółkach. Rowerowe potyczki rodzinne

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Styczna 1) mapa

niedziela 05.09.2021

Dukat na kółkach. Rowerowe potyczki rodzinne

Świętujemy na okrągło to hasło obchodów 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. I na okrągło – bo na kółkach – świętować będziemy także podczas jednej z Imprez na trasie jubileuszowego szlaku Velo Huta – w Klubie Dukat (ul. Styczna 1). Instruktorki Klubu zapraszają w niedzielę 5 września w godz. 14.00-18.00 na wspólny, aktywny czas, a w nim: Gimnastyka w kółko z fizjoterapeutką Elą i zestawy ćwiczeń wzmacniających dla cyklistów, Rowerowy zawrót głowy – czyli wspólny przejazd na dwóch kółkach wokół Klubu Dukat, tor przeszkód do pokonania jednośladem, Rowerowe potyczki rodzinne – czyli rodzinne konkursy w temacie rowerowym, męska konkurencja – Sztafeta na kółkach, a nawet Zumba z Martyną dla cyklistów! Tradycyjnie nie zabraknie także malowania buziek, skręcania balonów i puszczanie baniek mydlanych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Imprezy na trasie, realizowanego w ramach jubileuszu 30-lecia Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wstęp bezpłatny.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

O instytucji

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta rozpoczął działalność w 1991 roku, łącząc odrębne placówki – kluby działające na terenie Nowej Huty. Każdy z nich miał już wówczas swoją własną historię, sięgającą niekiedy początków powstania Nowe Huty. …

Więcej

Adres:

os. Zgody 1, 31-949 Kraków i inne

Kontakt:

+48 12 644 24 32
biuro@krakownh.pl
http://www.krakownh.pl
facebook