DUA – Warsztat: Muzyka to… taniec!

FILHARMONIA ŁÓDZKA, ul. NARUTOWICZA 20/22 mapa

niedziela 19.05.2019

30

DUA - Warsztat: Muzyka to... taniec!

Zajęcia oparte na podstawach techniki tańca, pomagających rozwinąć umiejętności ruchowe dzieci. Podczas zajęć uczestnicy rozwijają koordynacje i pamieć ruchową, pobudzają wyobraźnię i świadomość ciała. Działają w parach oraz w grupie, ucząc się współpracy i komunikacji między sobą. Zajęcia podzielone będą na trzy części. Na samym początku zajmiemy się rozgrzewką bazującą na izolacjach. W dalszej części zajęć przejdziemy przez naukę krótkiej choreografii oraz zabaw ruchowych. Na samym końcu uczestnicy poznają ćwiczenia rozciągające.

PAMIĘTAJCIE o wygodnych strojach i butach! Tym razem dresy w Filharmonii będą mile widziane 😉

Adam Kuza- tancerz, choreograf, instruktor tańca. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca oraz Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Produkcja Teatralna. Był tancerzem w grupie KIJO z którą zrealizował spektakle: „Miokloniis”, „Spokojnie…..inni mają gorzej”, „KISZ”, „Miolkonopolis” w reż. i chor. Michała Ratajskiego oraz grupy Off Harnam, spektakle „Korzenie” i „Playground/War zone” w reż. i chor. Joanny Wolańskiej. Współpracował także z Kayą Kołodziejczyk ( „Harnasie”, „Chopin musi umrzeć”), Tomaszem Filipiakiem Teatr V6 („The best of Aquarius”, „IMIBALA”, „Bal Wampirów”, „Ostatni płatek śniegu”), Konradem Dworakowskim („Dialogus de Passione # Pasja Dialogu”), Pawłem Michno i Dorotą Dmochowską („JEGO”), Tomaszem Rodowiczem („Oratorium ziemi”), Jackiem Owczarkiem („Powyżej nieba”) Rafał Dziemidok („Serce Fabryki”). Z Emilią Biskupik stworzył duet „Sam zaszyłeś, sam wypruj” który dostał się do konkursu 3 2 1 Taniec w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Brał udział w licznych performancach m.in. „Z rzeki powstałeś”, „Człowiek z betonu”.
Jest instruktorem tańca w szkołach Project Salsa Dance Company oraz Szkole Tańca Salome. Od 2013 roku jest insturktorem tańca w Stowarzyszeniu Rodziców i Opiekunów Osób z zespołem Downa w Łodzi.

19 maja 2019, 10.00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
filharmonia łódzka logo

Filharmonia Łódzka im. A. Rubinsteina

Na estradzie Filharmonii Łódzkiej najczęściej występuje Orkiestra Symfoniczna FŁ. Zapraszane są również zespoły z innych miast Polski oraz z zagranicy, jak choćby: Deutsche Symphony Orchester Berlin, Shanghai Symphony Orchestra, Orkiestra XVIII Wieku, Concerto Italiano i …

Więcej

Adres:

ul. Narutowicza 20/22,
90-135 Łódź


Kontakt:

42 664 79 10; 42 664 79 79
bilety@filharmonia.lodz.pl
http://www.filharmonia.lodz.pl

ZOBACZ TAKŻE:muzykataniecwarsztaty

Zobacz także