Drzwi Otwartych Pracowni w CSE Światowid w Elblągu

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu mapa

sobota 10.09.2016

Drzwi Otwartych Pracowni w CSE Światowid w Elblągu w sprawdzić wyposażenie pracowni czy porozmawiać z instruktorami będą mogli to zrobić podczas Drzwi Otwartych Pracowni Światowid w Elblągu

Dzieci i młodzież, a także dorośli, którzy chcą rozwijać swoje pasje z pewnością znajdą w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” coś dla siebie. Ci, którzy chcieliby najpierw sprawdzić wyposażenie pracowni czy porozmawiać z instruktorami będą mogli to zrobić podczas Drzwi Otwartych Pracowni oraz Maratonu Tanecznego.

Zajęcia plastyczne

Dzieci, młodzież i dorośli którzy czują w sobie duszę artysty mogą zapisać się do sekcji ceramicznej i ogólnoplastycznej (dla osób powyżej 18 lat). Dla najmłodszych realizowane będą zajęcia „W lesie twórczych rąk” Dzieci w ramach zajęć będą tworzyły prace w oparciu o różne techniki plastyczne i rękodzielnicze takie jak: tkactwo, scrapbooking, czerpanie papieru, mozaika czy kolaż. W kameralnych grupach mali artyści będą mogli rozwijać swoje umiejętności artystyczne i wyobraźnię, kształtować twórczą osobowość i kreatywność. Więcej tu: http://swiatowid.elblag.pl/pl/kursy-i-sekcje/plastyczne/

Sekcja wokalna

Młodzi wokaliści szlifują swój talent w CSE „Światowid” w Elblągu pod kierunkiem Macieja Skrzypczaka. O „Skaczących nutkach” słyszało wielu. Występowali m.in. w „Światowidzie” z mini koncertem kolęd, wzięli udział w nagraniu płyty „Kolędowanie”, a także śpiewali podczas Elbląskiego Dnia Psa. To właśnie w ramach sekcji wokalnych powstają dziecięce i młodzieżowe zespoły, których można posłuchać podczas różnych wydarzeń, nie tylko kulturalnych. Więcej tu: http://swiatowid.elblag.pl/pl/kursy-i-sekcje/muzyczna/

Drzwi otwarte

Dzień otwarty pracowni plastycznych i studia wokalnego odbędzie się 10 września w godz.11.00-13.00. Będzie można odwiedzić pracownie plastyczne i studio muzyczne, spotkać się z instruktorami, uzyskać szczegółowe informacje dot. realizowanych w CSE „Światowid” zajęć plastycznych, ceramicznych i wokalnych. Będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych. Dzieci zainteresowane rozwijaniem swoich wokalnych umiejętności będą mogły uczestniczyć w przesłuchaniach połączonych z naborem do dziecięcej grupy wokalnej.

Zajęcia taneczne

Są nowości i są sprawdzone formaty – w Centrum Tańca Promyk kursy taneczne ruszają już we wrześniu. W ofercie Centrum Tańca Promyk są zajęcia dla dzieci – rytmika, hip-hop, taniec towarzyski, sumba kids, dziecięca akademia tańca, gimnastyka artystyczna, a dla dorosłych – zumba, lady latino, fit ball, pilates, celluSTOP, taniec towarzyski.

Maraton taneczny

W niedzielę, 18 września od godz. 16:00 do 19.00 w holu głównym Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się bezpłatny maraton taneczny. Będą pokazy w wykonaniu tancerzy EKT „Jantar” i „Promyka” oraz bezpłatne warsztaty taneczne, z takich form, jak: rytmika, taniec towarzyski, hip-hop, sumba kids, zumba, celluSTOP, lady latino czy pilates.

Niemal wszystkie proponowane przez nas w nowym sezonie formy tańca będzie można zobaczyć w ciągu jednego popołudnia – mówią organizatorzy. – Impreza jest bezpłatna więc warto przyjść, poruszać się i wybrać to, co najbardziej nam odpowiada.

Szczegóły wszystkich zajęć i warsztatów, które odbywają się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu dostępne są na stronie www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Kursy i sekcje.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Drzwi Otwartych Pracowni w CSE Światowid w Elblągu

"Światowid" Centrum Spotkań Europejskich

Światowid jest pomysłodawcą i realizatorem wielu przedsięwzięć kulturalnych. Dzięki szczególnej trosce o rozwój twórczego ruchu kulturalnego zrealizowaliśmy imprezy artystyczne, które z czasem stały się cykliczne i zyskały zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy. Są to m.in.: Ogólnopolski …

Więcej

Adres:

Plac Jagiellończyka 1
82-300 Elbląg


Kontakt:

+48 55 611 20 50
http://www.swiatowid.elblag.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne

Zobacz także