Drzwi otwarte w Baśniowym Domu

Data wydarzenia: wtorek 21.06.2011

Drzwi otwarte w Baśniowym Domu

W czasie DNI OTWARTYCH nasze przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi Rodzicami będą miały możliwość poznania nowego otoczenia, gdzie doświadczą czegoś zupełnie im nieznanego, a także zostaną zachęcone do wspólnej zabawy ze swoim rówieśnikami i ich Rodzicami. W tym dniu nauczycielki naszego przedszkola oraz lektorzy języka angielskiego i hiszpańskiego zorganizują ciekawe zabawy dostosowane do wieku i możliwości naszych najmłodszych.

Prawdopodobnie Państwa dzieci po raz pierwszy staną ze swoimi rówieśnikami i ich Rodzicami w kółeczku i będą miały możliwość uczestniczenia we wspólnej zabawie w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Ponadto w towarzystwie najbliższej im osoby zobaczą, jak wygląda ich przedszkole: sala, szatnia, łazienka, zabawki, zapoznają się z nauczycielami oraz będą miały możliwość przeżycia wspólnych zabaw z rówieśnikami. W czasie zabaw i zajęć zorganizowanych będą Państwo mogli porozmawiać z Dyrektorem o ofercie naszego przedszkola: programie dydaktyczno-wychowawczym, zajęciach dodatkowych, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących Państwa aspektach funkcjonowania naszej placówki.

Ponadto będą mieli Państwo możliwość zaobserwowania, iż nasze przedszkole jest miejscem, które w najlepszy sposób pełni swoją funkcję opiekuńczą i wychowawczą, a także w pełni wspiera rozwój małego dziecka.

UWAGA!
OSTATNIE W TYM ROKU, WYJĄTKOWE, NIEZWYKLE ATRAKCYJNE DNI OTWARTE!
WSZYSTKICH CHĘTNYCH RODZICÓW Z DZIEĆMI ZAPRASZAMY WE WTOREK 21 CZERWCA PRZEZ CAŁY DZIEŃ (OD 8 DO 18) DO PRZEDSZKOLA NA IRYSOWĄ 1A.
NASZE PRZEDSZKOLAKI ORAZ NASI NAUCZYCIELE PRZYGOTOWALI SPECJALNIE NA TEN DZIEŃ MNÓSTWO ZABAW DLA NASZYCH GOŚCI!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w naszych DNIACH OTWARTYCH mailowo: przedszkole@basniowy-dom.pl lub telefonicznie: 0-22 853-66-23. 

Adres:

ul. Miłobędzka 2
ul. Irysowa 1a
Warszawa
bd@basniowy-dom.pl (Irysowa)
przedszkole@basniowy-dom.pl (Miłobędzka)


Kontakt:

22 844 24 94 (ul. Miłobędzka), 22 853 66 23 (ul. Irysowa)
przedszkole@basniowy-dom.pl
http://www.basniowy-dom.pl