Drużyna Mikołajów: misja Prezenty – warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina

Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
📅 niedziela 08.12.2019
🎫 7zł
Karty na stół! – warsztaty z cyklu Akademia Małego Łodzianina
Długa biała broda, czerwony płaszcz i worek prezentów wrzucony na sanie ciągnięte przez renifery …

Początek grudnia nieodmiennie kojarzy się nam z pewną charakterystyczną i bardzo rozpoznawalną postacią, która obchodzi swoje święto 6 grudnia.

Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Akademia Małego Łodzianina” przyjrzymy się bliżej historycznej postaci św. Mikołaja oraz porozmawiamy o tym, jakie inne postacie przynoszą upominki zimową porą w różnych regionach Polski i świata.

Podczas części warsztatowej przekonamy się, że każdy może dołączyć do wyjątkowej drużyny i stać się świętym Mikołajem, który może uszczęśliwić innych własnoręcznie wykonanym upominkiem.

Bilety: 7zł / 1os., 10zł / 2os., 15 zł / 3 os.

Zapisy: 692 926 319, 423 071 382, edukacja@muzeum-lodz.pl

Prowadzenie: Antonina Pawłowska, Paulina Długosz