Drugi bezpłatny warsztat Fajny czas Mamy dla mam z dziećmi

MARYWILSKA 44 na warszawskiej Białołęce
📅 środa 10.04.2019 do czwartek 25.04.2019
Fajny czas Mamy

Zapraszamy na kolejny warsztat organizowany w ramach społecznego projektu spółki MARYWILSKA 44 pn. „Fajny czas Mamy”. Najbliższe spotkanie pt. Życie z małym dzieckiem – o rodzicielskich zmaganiach i wyzwaniach” odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia w godz. 10:30-12:30 w sali zabaw FIGLARIUM na ternie Centrum Handlowego MARYWILSKA 44.

Udział w warsztacie jest bezpłatny – wymagana jest wcześniejsza rejestracja mailowa pod adresem: fajnyczasmamy@marywilska44.com.

Warsztat pt. „Życie z małym dzieckiem – o rodzicielskich zmaganiach i wyzwaniach” poprowadzi:

Agnieszka Skoczylas – psycholog dziecięcy, mama trzech Panien. Propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, karmienia piersią i zdrowego stylu życia. Instruktorka masażu Shantala. Doula. Autorka bloga Blisko Dziecka (http://www.bliskodziecka.com.pl/). Udziela rodzicom konsultacji w duchu Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz prowadzi poradnię opiekuńczo-wychowawczą.

Podczas swojego warsztatu Agnieszka Skoczylas omówi, jakie trudności opiekuńczo-wychowawcze mogą pojawić się w pierwszych dwóch latach życia dziecka i w jaki sposób można sobie z nimi poradzić. Szczególna uwaga poświęcona zostanie takim zagadnieniom, jak karmienie piersią, sen oraz rola rytuałów i rutyny w codziennym funkcjonowaniu.

W trakcie spotkania Agnieszka Skoczylas spróbuje podpowiedzieć uczestniczkom co zrobić, aby niemowlę przespało całą noc oraz poruszy jedną z najbardziej nurtujących kwestii świeżo upieczonych rodziców, czyli gdzie dziecko powinno spać i czy spanie z rodzicami w jednym łóżku jest złe?

Szczegółowo omówiona zostanie też kwestia zacieśniania więzi z dzieckiem oraz jego wychowania w duchu Rodzicielstwa Bliskości.

Warsztat dedykowany jest przyszłym mamom oraz mamom niemowląt i małych dzieci. Można w nim uczestniczyć razem ze swoimi maluchami. W trakcie trwania spotkań dzieci będą miały możliwość bezpłatnego korzystania z sali zabaw FIGLARIUM.

Kiedy: 25 kwietnia 2019 r. godz. 10:30-12:30

Gdzie: Centrum Zabaw FIGLARIUM – hala F lokal 004 w Centrum Handlowym MARYWILKSA 44, Warszawa, ul. Marywilska 44

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

WSTĘP WOLNY – warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja mailowa: fajnyczasmamy@marywilska44.com

Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem projektu „Fajny czas Mamy” jest spółka MARYWILSKA 44.
Współorganizator: Centrum Zabaw FIGLARIUM.
Patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
Partnerzy: Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja NUTRICIA oraz społeczna inicjatywa „Białołęka jest kobietą”.
Patroni medialni: Parenting.pl, MiastoDzieci.pl, Rodzice.pl, wRoliMamy.pl oraz MamaKlub.pl
—–

Kolejne warsztaty odbędą się w dniach:

– 23 maja godz. 10.30-12.30
– 27 czerwca godz. 10.30-12.30

Zapraszamy po więcej informacji na stronę www.marywilska44.com oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/572413973222813/