Druga edycja gry Monopoly Gdańsk

Forum Gdańsk
📅 sobota 15.12.2018 do niedziela 16.12.2018
Druga edycja gry Monopoly Gdańsk

W najbliższy weekend w Forum Gdańsk odbędzie się prezentacja nowej edycji gry Monopoly Gdańsk. Najważniejszym punktem trwającego dwa dni wydarzenia będzie uroczyste odsłonięcie planszy z najnowszej wersji gdańskiego wydania gry. Warto sprawdzić jakie nowości pojawią się w tej odsłonie popularnej planszówki.

Mieszkańcy Gdańska będą mogli przekonać się jakie zmiany pojawiły się na planszy Monopoly Gdańsk w sobotę 15 grudnia oraz w niedzielę 16 grudnia w godzinach od 12.00 do 18.00. Prezentacja odbędzie się na mostku w Forum Gdańsk. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu. Oprócz uroczystego odsłonięcia planszy z gdańskiej wersji gry, zaplanowano także animacje dla najmłodszych uczestników. Sporą atrakcją będzie duża plansza Monopoly, na której z pomocą hostess prowadzone będą rozgrywki. Nie zabraknie też punktu gier, gdzie można będzie przetestować Monopoly Gdańsk.

Co nowego?

Podobnie jak w pierwszej wersji gry na planszy pojawią się słynne gdańskie zabytki Żuraw i Ratusz Głównego Miasta. Oprócz tego gracze będą mogli zakupić pola z gdańskimi bramami: Zieloną, Złotą i Wyżynną, parkami: Oliwskim, Oruńskim i Reagana oraz z molem w Brzeźnie czy latarnią morską w Nowym Porcie. Nie zabraknie też obiektów użyteczności publicznej takich jak Garnizon, Hala Targowa czy Forum Gdańsk, a także uczelni i instytucji kultury takich jak : Politechnika Gdańska, ECS, Hevelianum, Muzeum II Wojny Światowej, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Narodowe Muzeum Morskie.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Pola na planszy najnowszej edycji Monopoly Gdańsk odzwierciedlają zmiany jakie zaszły w naszym mieście w ostatnich latach. Warto zatem przekonać się jakie obiekty, dzielnice czy instytucje pojawiły się w tej odsłonie gry. Impreza jest świetną okazją aby to sprawdzić.