Druga część wielkiego świętowania w WCTD-Teatr na linie

Wrocław, ul. Kuźnicza 29A
🗺 mapa
📅 sobota 18.11.2023
Druga część wielkiego świętowania w WCTD-Teatr na linie
WCTD w tym roku (2023) obchodzi 25-lecie. W związku z tym oprócz corocznych cyklów warsztatów i projektów społecznych, organizujemy dla Państwa warsztaty jednorazowe, które mają na celu poszerzyć naszą ofertę i odpowiedzieć na potrzeby uczestników.

Już w nadchodzącym miesiącu (w listopadzie) czeka na Państwa niezwykły warsztat dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

Warsztat dla dzieci w wieku 2,5-6 lat

Pierwszą propozycją jednorazowego spotkania jest warsztat dla dzieci w wieku 2,5-6 lat o nazwie „Teatr na linie”. Podczas zajęć dziecko będzie mogło przetestować różne rodzaje warsztatów artystycznych dla dzieci razem ze swoimi rówieśnikami. Gwarantujemy warsztaty muzyczne, plastyczne i teatralne, trwające 45 minut każde. Podczas jednego spotkania dziecko weźmie udział w trzech warsztatach. W sumie wydarzenie potrwa 3h z przerwami. W ramach zajęć proponujemy:

  • malowanie fragmentem liny, odbijanie farbami liny, tworzenie obrazów ze sznurków, tworzenie instalacji,
  • zabawy muzyczne przy pomocy instrumentów zawieszonych na linie,
  • zabawy ruchowe z wykorzystaniem liny przy muzyce, gry teatralne, działające na wyobraźnię, np. tzw. „ogrywanie” liny- np. tworzenie z niego słonia, budowanie pajęczyny,
  • i inne.

Aby dzieci czuły się komfortowo stworzymy dwie grupy wiekowe: 2,5-4 lat oraz 5-6 lat. Dzieci do lat 4 będą brać udział w zajęciach wraz z opiekunami. Natomiast starsi uczestnicy wezmą udział w warsztatach samodzielnie.

Na każdych z planowanych zajęć będą czekać nasi doświadczeni i pełni pasji instruktorzy z niezwykle ciekawymi zadaniami, których motywem przewodnim będzie oczywiście lina. Każdy uczestnik, który ukończy wszystkie z trzech warsztatów otrzyma specjalny jubileuszowy dyplom.

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC.

Warsztat odbędzie się 18 listopada pomiędzy 12:00 a 15:00.

Cena spotkania wraz z trzema warsztatami to 59 zł. Warsztaty odbędą się we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka przy ul. Kuźniczej 29a.

W celu rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:   https://centrumtworczosci.pl/teatr-na-linie-warsztat-z-okazji-25-lecia/

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent