Drewniane zabawki – warsztaty rodzinne

Galeria Miejska Arsenał, Stary Rynek 6 mapa

sobota 12.01.2019

bezpłatne

Drewniane zabawki – warsztaty rodzinne

Celem zajęć będzie wspólna zabawa opiekunów i dzieci, w trakcie której powstaną zabawki z drewna. Misją warsztatów jest pokazanie dzieciom, że do zabawy mogą posłużyć bardzo proste materiały, których na dodatek nie trzeba kupować. Zabawki będziemy budować z drewna pozyskanego ze starych mebli i gałęzi, a do ozdoby posłużą nam części odzieży, sznurki, paski itp. Dzieci będą miały możliwość zapoznać się z takimi narzędziami jak: młotek, piła, wiertarka ręczna, tarnik, papier ścierny.

12.01.2019, w godz. 11:00-13:00
Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 10 lat wraz z opiekunami
czas trwania: 120 minut
prowadzenie: Tomek Kaszany


O prowadzącym:

Tomek Kaszany – znany jako Tomek Stolarz z lasu, miłośnik ekologii, entuzjasta re- i upcyklingu, stolarz z zamiłowania i wykształcenia, propagator survivalu. Organizator warsztatów stolarskich dla dzieci i dorosłych oraz rodzinnych wypadów do lasu. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, wychowywanych w bliskości z przyrodą. Sam będąc w duchu ciągle dzieckiem, najlepiej czuje się na biwakach i warsztatach, w trakcie których propaguje naukę pracy przez twórcze i rozwojowe zabawy z wykorzystaniem tradycyjnych narzędzi i materiałów. Jako „wieczny poszukiwacz z ADHD” zdobywał życiowe doświadczenie m.in. jako menadżer, korepetytor, opiekun dzieci i instruktor.

informacje / zapisy: sekretariat@arsenal.art.pl; tel.: 61 852 9501

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Galeria Miejska Arsenał logo

Galeria Miejska Arsenał

 

Galeria Miejska Arsenał jest samorządową instytucją kultury, której organizatorem jest Urząd Miasta Poznania. Organizujemy wystawy, wydarzenia, prowadzimy działalność wydawniczą, rozwijamy program edukacyjny oraz kontynuujemy zakupy do kolekcji galerii. Jako instytucja publiczna interesujemy się kontekstami politycznymi, …

Więcej

Adres:

Stary Rynek 6
61-772 Poznań


Kontakt:

61 852 9501
http://www.arsenal.art.pl