Wybierz miasto
Wakacyjny Konkurs Miasta Dzieci

Przyjazne dziecku

Powrót do szkoły z 5.10.15.

Drapieżnik – kto to taki? Bytom

Muzeum Górnośląskie, plac Jana III Sobieskiego 2, Bytom mapa

środa 17.08.2016

Lis

Czy zwierzęta mówią nam coś o sobie? Okazuje się, że tak! Wystarczy tylko dobrze przyjrzeć się ich budowie ciała, zwrócić uwagę na dźwięki, które wydają.

Podczas zajęć poznamy ptaki śląskich mokradeł, sprawdzimy, w co matka natura wyposażyła drapieżniki i spróbujemy naśladować odgłosy ptaków, grając na niecodziennych instrumentach.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 6 zł. Obowiązują zapisy (dwa tygodnie przed terminem zajęć), które prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

Data: 17 sierpnia 2016 (środa), godz. 11.00
Miejsce: gmach przy pl. Jana III Sobieskiego 2
Prowadzący: Zuzanna Orzeł, Marek Ryś
Koszt: 6 zł