Doti doti – nowa, polska marka, stworzona przez mamę, dla mam

piątek 24.09.2021 do piątek 08.10.2021

Doti doti – nowa, polska marka, stworzona przez mamę, dla mam

Jak sama twórczyni pisze: „W doti doti tworzymy kontrastowe ilustracje, które następnie drukujemy na plakatach, obrazach na płótnie, obrazach na drewnie i innowacyjnych naklejkach na ścianę. Wszystkie wzory projektują artyści na wyłączność sklepu. Dlaczego? Ponieważ kontrastowe ilustracje stymulują wzrok dziecka od pierwszych dni życia, a designerskie wzory cieszą oko rodziców przez… wiele lat!”.

Ale z nieoficjalnych źródeł wiemy, że na tym kolekcja doti doti się nie zakończy i już jest plan na kolejne produkty, które mają powstać. Ale o tym napiszemy innym razem 😉

Co tak naprawdę wyróżnia markę doti doti? Co jest w niej takiego oryginalnego?

1. Kontrast

Niemowlę w pierwszych miesiącach życia lepiej skupia swoją uwagę na kontrastowych wzorach. Dlatego ilustracje doti doti tworzone są tylko w tym nurcie. Z doti doti dbacie o rozwój dziecka stymulując jego wzrok już od pierwszych dni życia. Tam nie znajdziecie kolorowych ilustracji. Z doti doti życie jest kolorowe 😉 A obrazy kontrastowe!

2. Artyści

Wszystkie ilustracje tworzone są przez artystów na wyłączność sklepu. Dlatego nie znajdziecie ich w innych sklepach. Dzięki temu, możecie udekorować swój dom w oryginalny sposób. Kontrastowe wzory stymulują wzrok niemowląt w pierwszych miesiącach życia, a designerski styl cieszy oko rodziców przez wiele lat!

3. Eksperci

Na eksperckim blogu swoją wiedzą, głównie związaną z rozwojem dziecka dzielą się specjaliści, w tym m.in.: neonatolog, fizjoterapeuta, pedagog, neurologopeda, dietetyk i inni. Zajrzyjcie na bloga w wolnej chwili. A zapisując się na newsletter, możecie otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych na stronie.

4. Polska produkcja

Wszystkie produkty drukowane są w lokalnej drukarni, w której nad jakością materiałów i druku czuwa sam kierownik produkcji. Możecie mieć zatem pewność, że wszystkie produkty doti doti są bezpieczne, trwałe i po prostu piękne!

Ale to nie wszystko!

Marka doti doti angażuje się też w inicjatywy charytatywne i swoimi działaniami zamierza wspierać szpitale, hospicja dziecięce, fundacje i domy dziecka. Kupując produkty doti doti wspieracie tym samym te miejsca, wspólnie dbając o dobro i rozwój najmłodszych bywalców tego świata, którzy tej pomocy potrzebują i na którą zasługują.

Pomysł na prezent

Osobiście uważamy, że doti doti to też dobry pomysł na oryginalny prezent dla przyszłej lub obecnej mamy. Jeśli brakuje Wam inspiracji co kupić na babyshower, narodziny lub roczek dziecka albo jeszcze inną okazję – doti doti może przyjść Wam z pomocą.

Zapraszamy zatem do świata doti doti, w którym znajdziecie nietuzinkowe, designerskie plakaty, obrazy na drewnie, obrazy na płótnie i niebawem również naklejki na ścianę. Wybierzcie swój wzór. My mamy już swoje ulubione 😉

To jak? Ciekawi, by zobaczyć więcej?

Wejdźcie na stronę i dajcie się ponieść wyobraźni. Warto 😉

Zobaczcie sami: www.dotidoti.pl

DOTI DOTI – SZTUKA KONTRASTU

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:plastycznepolecamy