Doświadcz świąt – spotkanie świąteczne

sobota 22.12.2018

bezpłatne

Doświadcz świąt

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie Doświadcz świąt, które odbędzie się 22 grudnia w godzinach 16:00 – 19:00.  W programie między innymi koncert chóru Gospel, wspólne kolędowanie, dekorowanie pierniczków, robienie ozdób świątecznych i wiele innych atrakcji.  Będzie to dobra okazja na spędzenie czasu z całą rodziną w sobotnie popołudnie.

Zapisy na: klub@dalekowiecej.pl

Zajęciadla rodziców z dziećmi w Klubie Rodzica w Krakowie: atrakcje, warsztaty, zajęcia, produkty, miejsca i usługi dla dzieci - miastodzieci.pl

Klub Rodziców - Stowarzyszenie Daleko Wiecej

Jesteśmy Stowarzyszeniem o działalności dobroczynnej.

1. Prowadzimy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3. Klub jest dofinansowywany z Urzędu Miasta.

Naszym celem jest prowadzenie  miejsca przyjaznego dzieciom i ich opiekunom, ich integracji i wymiany …

ul. Berka Joselewicza 28

kontakt@dalekowiecej.pl