Domowe Experymenty w Centrum Riviera

Centrum Riviera, Kazimierza Górskiego, Gdynia, mapa

sobota 09.07.2016

9 lipca 2016 roku ponownie odwiedzimyCentrum Riviera w Gdyni. Nasze magnetyczne stanowisko będziecie mogli odwiedzić w godzinach 13:00 – 17:00. Znajdziecie nas na placu koło fontanny.

Tematem przewodnim będą DOMOWE EXPERYMENTY! 

W programie:

Bulgocząca lawa – Podobają Wam się lampy-lawy? Z kolorową bulgoczącą cieczą w środku, na którą można patrzeć godzinami? Wiecie, że w domu możecie wcielić się w rolę małego chemika i skonstruować samodzielnie pojemnik z taką kolorową „lawą” w środku? Do dzieła!

Chemiczny wulkan – To dobrze, że żyjemy w klimacie, w którym wybuchy wulkanów nie stanowią dla nas zagrożenia! Ale warto wiedzieć, jak taki wybuch przebiega. Każdy z gości będzie mógł zobaczyć na własne oczy wybuch małego wulkanu oraz wziąć udział w jego przygotowaniu! I to bez najmniejszego niebezpieczeństwa! Kto lubi kontrolowane wybuchy? Ręka w górę!

Sprytny sposób na nadmuchanie balona – Czy balon może się nadmuchać bez naszej pomocy? Marzyliście o tym, kiedy mieliście do przygotowania kilkadziesiąt balonów na przyjęcie? Sprawdźcie jak to działa z naszymi edukatorami i zobaczcie, jak możecie oszczędzić swoje płuca!

Zaszyfrowana wiadomość – sprawdźcie, jak przesłać komuś sekretne tajne informacje, którą da się odczytać tylko, gdy wiemy jak działa domowa chemia! Poczujcie się jak agenci wywiadu i zaszyfrujcie co tylko chcecie!

miejsce:Centrum Handlowe Riviera adres:ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdyniakiedy:sobota, 9 lipca 2016godz. 13:00 – 17:00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów.   Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:latonaukoweweekend

Zobacz także