Domisie w teatrze!

ul. Generała Zajączka 7, Warszawa

środa 23.10.2019 do środa 06.11.2019

Domisie w teatrze!

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Domisie w teatrze” wystawiany na scenie Kina Elektronik w Warszawie przy ulicy Generała Zajączka 7

Terminy spektakli:

06 listopada godzina  10:30

27 listopada godzina  10:30

16 grudnia godzina    10:30

Domisie – doskonale znane maluchom z ekranu telewizora, zawsze są gotowe do dobrej zabawy, a ponieważ mają mnóstwo szalonych pomysłów nie można się z nimi nudzić.

Tym razem Amelka wpadła na świetny pomysł, aby przygotować przedstawienie o Czerwonym Kapturku.

Wszystkie Domisie radośnie godzą się na ten pomysł. Jednak przygotowanie przedstawienia to nie taka prosta sprawa i nie za bardzo wiedzą jak się za to zabrać. Amelka, która chciałaby zostać wielką reżyserką nie ma lekko ze swoimi aktorami. Wszystko im trzeba tłumaczyć: co to jest próba a co to scenariusz i jak pracować nad rolą. Na dodatek wszyscy rozrabiają i co chwila przerywają próbę. Jak się zakończy przygoda Domisiów? Czy uda im się zrobić spektakl? Tego nie możemy zdradzić, ale możemy uchylić rąbka tajemnicy, że nawet publiczność zostanie wciągnięta w realizację domisiowej sztuki i zarażona miłością do teatru.

W spektaklu usłyszycie największe domisiowe przeboje, a po spektaklu będziecie mogli spotkać osobiście swoich ulubieńców.

Więcej informacji https://www.facebook.com/events/438516730135473/

W sprawie biletów grupowych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny 0-601 338 619

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:patronat