Doktor Dolittle – premiera 4K Ultra HD, Blu-Ray i DVD

📅 wtorek 26.05.2020 do wtorek 09.06.2020
Doktor Dolittle - premiera DVD
Robert Downey Jr. zaskakuje jako Dolittle – człowiek, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Dolittle (w wersji polskiej – Jarosław Boberek), po stracie ukochanej żony, mieszka samotnie za murami swojej posiadłości, podarowanej mu przez królową. Gdy ta jednak zapada na śmiertelną chorobę, jest zmuszony wyruszyć w epicką, morską podróż aby znaleźć niezwykle rzadki lek. W jego poszukiwaniu doktorowi Dolittle pomaga trudna do opanowania sfora zwierzęcych przyjaciół, na czele z Chee-Chee (Szymon Roszak) – bojaźliwym, nieśmiałym gorylem, Dab-Dab (Anna Ułas ) – pełną entuzjazmu kaczką o ptasim móżdżku, kłótliwym duetem – neurotycznym strusiem Plimptonem (Sebastian Perdek ) i wyniosłym, groźnym misiem polarnym Yoshim (Jacek Król) oraz łebską papugą Polynesią (Ewa Konstancja Bułhak ).

Materiały dodatkowe: Jak rozmawiać ze zwierzętami? + Jak się zostaje dobrym lekarzem? + Niezwykły dom + I jeszcze więcej!

TYTUŁ: DOKTOR DOLITTLE
TYTUŁ ORYGINALNY: Dolittle
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Familijny, Komedia
SCENARIUSZ: Stephen Gaghan, Doug Mand
REŻYSERIA: Stephen Gaghan
OBSADA: Robert Downey Jr.

DANE TECHNICZNE DVD:
Czas: 97 min
Obraz: 16:9 1.85:1 Anamorphic Widescreen
Region: 2, 5
Dźwięk: DD 5.1: angielski, polski (dubbing), czeski, rosyjski, węgierski
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, litewskie, łotewskie, polskie, rumuńskie, rosyjskie, słoweńskie, węgierskie

DANE TECHNICZNE DYSK BD:
Czas: 101 min
Obraz: 1080/23.98PsF 16:9 1.85:1 Widescreen
Region: abc
Dźwięk: DA angielski; DD 7.1 Plus: czeski, hiszpański, węgierski; DD 5.1:polski (dubbing), rosyjski
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, hiszpańskie, estońskie, greckie, litewskie, łotewskie, polskie, portugalskie, rumuńskie, rosyjskie, słoweńskie, węgierskie