Dobry Czas z filmem i rodziną: Na linii wzroku. Gliwice

Kino studyjne AMOK, Dolnych Wałów 3 mapa

sobota 12.01.2019

8 / 10 /12

Dobry Czas z filmem i rodziną: Na linii wzroku. Gliwice

film: NA LINII WZROKU
warsztat: Oswoić wstyd
czyli o tym, czy zawsze warto przejmować się opinią innych

12 stycznia 2019 (sb), g.11.00

NA LINII WZROKU
reż. Joachim Dollhopf, Evi Goldbrunner | Niemcy 2016 | 98`
Michi ma 11 lat i mieszka w domu dziecka, gdzie na co dzień zmaga się z docinkami ze strony kolegów. Pewnego dnia natrafia na list zmarłej matki i postanawia odnaleźć swojego tatę. Ten, okazuje się zupełnie inny, niż chłopiec mógł się spodziewać. Michi początkowo wstydzi się wyglądu ojca i nie chce go znać. Wkrótce obaj odkryją, że mają ze sobą więcej wspólnego niż przypuszczali i mimo trudów mogą być prawdziwą rodziną.
Najlepszy film dla dzieci i młodzieży – Niemiecka Nagroda Filmowa, Nagroda Jury SKSiL 34. MFFMW „Ale Kino!”.

Lubisz dobre kino? Lubisz swoje dziecko? Jeśli tak, a do tego zależy Ci na wspieraniu rozwoju dziecka oraz rozwijaniu swoich umiejętności wychowawczych, to nasz projekt jest właśnie dla Was. Po każdym wspólnym seansie filmowym zapraszamy na wyjątkowe i oryginalne warsztaty, podczas których, w bezpiecznej atmosferze humoru i zabawy i dzięki sobie nawzajem, rodzice staną się jeszcze lepszymi rodzicami, a dzieci jeszcze mądrzejszymi dziećmi. Propozycja skierowana jest do dzieci (9-12 lat) oraz ich rodziców, opiekunów.

Warsztaty poprowadzą:
Dagmara Suma – pedagog społeczno-kulturowy, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Prywatnie żona, mama dwóch synów i właścicielka dwóch kotów.
Marcin Drzazga – pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki. Współautor programów profilaktycznych rekomendowanych przez PARPĘ i ORE. Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie mąż, tata córki i syna, właściciel dwóch psów.

Czas trwania:
ok. 3 godziny ( film + warsztat)

Ceny biletów:
pojedynczy film: 10 zł (dzieci), 12 zł (rodzice)
pojedynczy warsztat: 8 zł (dzieci), 8 zł (rodzice)

Istnieje możliwość wykupienia biletu tylko na film. Pierwszeństwo mają osoby chcące wziąć udział w całości (film + warsztat)

Zapisy:
biuro kina: +32/238 25 01, biuro@amok.gliwice.pl

Gdzie:
Kino Amok, ul. Dolnych Wałów 3, Gliwice
www.amok.gliwice.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dobry Czas z filmem i rodziną: Na linii wzroku. Gliwice

Kino Studyjne AMOK w Gliwicach

Kino AMOK, powstałe w 1993 roku, ma charakter kina studyjnego, skupiającego się na wyświetlaniu filmów artystycznych, ze szczególnym uwzględnieniem filmów polskich i europejskich. Działa w ramach Gliwickiego Teatru Muzycznego, który jest samorządową instytucją kultury.

Oprócz samego …

Więcej

Adres:

ul. Dolnych Wałów 3
44-100 Gliwice


Kontakt:

32 231-56-99
biuro@amok.gliwice.pl
http://www.amok.gliwice.pl

ZOBACZ TAKŻE:film

Zobacz także