Dobry czas z filmem i rodziną: Felix

Dolnych Wałów 3 mapa

sobota 25.05.2019

10

Dobry czas z filmem i rodziną: Felix

Lubisz dobre kino? Lubisz swoje dziecko? Jeśli tak, a do tego zależy Ci na wspieraniu rozwoju dziecka oraz rozwijaniu swoich umiejętności wychowawczych, to nasz projekt jest właśnie dla Was. Po każdym wspólnym seansie filmowym zapraszamy na wyjątkowe i oryginalne warsztaty, podczas których rodzice dzięki dzieciom będą w bezpiecznej atmosferze humoru i zabawy stawać się jeszcze lepszymi rodzicami, a dzieci za sprawą rodziców jeszcze mądrzejszymi dziećmi. Propozycja skierowana jest do dzieci (9/10-12 lat) oraz ich rodziców, opiekunów.

Warsztaty poprowadzą:

Dagmara Suma –pedagog społeczno-kulturowy, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Prywatnie żona, mama dwóch synów i właścicielka dwóch kotów.

Marcin Drzazga – pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki. Współautor programów profilaktycznych rekomendowanych przez PARPĘ i ORE. Prywatnie mąż, tata córki i syna, właściciel dwóch psów.

FELIX

Felix marzy o tym, aby zostać saksofonistą jak jego ojciec. Planom chłopca kategorycznie sprzeciwia się mama, która woli, by poświęcił się nauce w renomowanej szkole. Kiedy ruszają przesłuchania do szkolnej orkiestry, chłopiec postanawia za wszelką cenę się do niej dostać. Wzruszająca, optymistyczna opowieść o wytrwałości w spełnianiu marzeń ale też o, czasami trudnych, relacjach między rodzicami a dziećmi.

Festiwal Ale Kino 2013: Najlepszy pełnometrażowy film dla dzieci wg Jury Dziecięcego, Wyróżnienie Jury Nauczycieli

warsztat: Dziecięce wybory – dorosłe obawy, czyli o tym, co powodują pasje naszych dzieci

więcej informacji

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dobry czas z filmem i rodziną: Felix

Kino Studyjne AMOK w Gliwicach

Kino AMOK, powstałe w 1993 roku, ma charakter kina studyjnego, skupiającego się na wyświetlaniu filmów artystycznych, ze szczególnym uwzględnieniem filmów polskich i europejskich. Działa w ramach Gliwickiego Teatru Muzycznego, który jest samorządową instytucją kultury.

Oprócz samego …

Więcej

Adres:

ul. Dolnych Wałów 3
44-100 Gliwice


Kontakt:

32 231-56-99
biuro@amok.gliwice.pl
http://www.amok.gliwice.pl

ZOBACZ TAKŻE:filmwarsztaty

Zobacz także