DobraNocka w Dąbrowie Górniczej
UD

DobraNocka w Dąbrowie Górniczej

Miejska Biblioteka Publiczna
🗺 mapa
📅 czwartek 19.09.2019 do czwartek 26.09.2019
DobraNocka w Dąbrowie Górniczej
DobraNocka to kolejna propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej dla młodych czytelników, którzy chcą spędzić niezwykłą noc w dąbrowskiej książnicy. Podczas zaplanowanej na 4 października imprezy najmłodsi przeniosą się do świata wierszy Jana Brzechwy, który zostanie okraszony dużą dawką kreatywnych aktywności.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy być czytelnikiem biblioteki (posiadać aktywną kartę biblioteczną). Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 7-12 lat.

Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się 19 września (czwartek) od godz. 8:00. Aby zapisać dziecko, należy zadzwonić pod nr tel. 32 639 03 01 i podać jego imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz numer karty bibliotecznej dziecka. Liczba miejsc ograniczona!

Rodzice są zobowiązani do dostarczenia do Działu Marketingu zgody na udział dziecka w imprezie do dnia 30.09. Zgody można pobrać poniżej lub wypełnić w Dziale Marketingu (Biblioteka Główna).
Zgoda do pobrania: KLIK

DobraNocka ma charakter całonocny – oznacza to, iż po szeregu aktywności (warsztatów, spektakli, pokazów) dzieci zostają w bibliotece na noc i odpływają w krainę snów pomiędzy bibliotecznymi regałami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji: tel. 32 639 03 01

560 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent