DobraNocka w Dąbrowie Górniczej

Miejska Biblioteka Publiczna mapa

czwartek 19.09.2019 do czwartek 26.09.2019

DobraNocka w Dąbrowie Górniczej

DobraNocka to kolejna propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej dla młodych czytelników, którzy chcą spędzić niezwykłą noc w dąbrowskiej książnicy. Podczas zaplanowanej na 4 października imprezy najmłodsi przeniosą się do świata wierszy Jana Brzechwy, który zostanie okraszony dużą dawką kreatywnych aktywności.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy być czytelnikiem biblioteki (posiadać aktywną kartę biblioteczną). Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 7-12 lat.

Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się 19 września (czwartek) od godz. 8:00. Aby zapisać dziecko, należy zadzwonić pod nr tel. 32 639 03 01 i podać jego imię, nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz numer karty bibliotecznej dziecka. Liczba miejsc ograniczona!

Rodzice są zobowiązani do dostarczenia do Działu Marketingu zgody na udział dziecka w imprezie do dnia 30.09. Zgody można pobrać poniżej lub wypełnić w Dziale Marketingu (Biblioteka Główna).
Zgoda do pobrania: KLIK

DobraNocka ma charakter całonocny – oznacza to, iż po szeregu aktywności (warsztatów, spektakli, pokazów) dzieci zostają w bibliotece na noc i odpływają w krainę snów pomiędzy bibliotecznymi regałami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji: tel. 32 639 03 01

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
zakladka_biblioteka_dabrowa

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej

Biblioteka Główna   WYPOŻYCZALNIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży jest największą agendą dla dzieci w sieci MBP. Obok wypożyczania książek prowadzi szeroko zakrojoną działalność kulturalno-światową. Od ponad 20 lat współpracuje ze szkołami specjalnymi. Dla …

Więcej

Adres:

ul. Tadeusza Kościuszki 25
41-300 Dąbrowa Górnicza


Kontakt:

32 639 03 00
sekretariat@biblioteka-dg.pl
http://www.biblioteka-dg.pl