Do wyboru, do koloru – rodzinne oprowadzanie po wystawie EkoEksperymentarium

📅 piątek 26.08.2022
🎫 10zł
Do wyboru, do koloru – rodzinne oprowadzanie po wystawie EkoEksperymentarium
Muzeum to ludzie, dlatego rozmaite opinie czy emocje inspirują i pobudzają nas do poszukiwań. Wnikliwie przyjrzeliśmy się wystawom czasowym „EkoEksperymentarium” oraz „MORZE\MIASTO\PORT”. Efektem naszych obserwacji jest cykl krótkich oprowadzań „Do wyboru do koloru”, podczas których opowiemy o tym, co osobiście uważamy w nich za najciekawsze. Przyłączcie się do nas w piątek 5 sierpnia 2022 r. o godzinie 13:00 na rodzinnym oprowadzaniu po poświęconej ekologicznemu stylowi życia wystawie „EkoEksperymentarium”. Treść oprowadzania jest kierowana do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, jednak zapraszamy również wszystkich starszych zwiedzających zainteresowanych ochroną środowiska.

Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl. Wszelkie pytania dotyczące oprowadzań z cyklu „Do wyboru do koloru” można kierować do Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo na adres edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

więcej informacji i bilety

Czy i jak motywować dzieci