Do wyboru, do koloru – rodzinne oprowadzanie po wystawie EkoEksperymentarium

Muzeum Miasta Gdyni mapa

piątek 26.08.2022

10

Do wyboru, do koloru – rodzinne oprowadzanie po wystawie EkoEksperymentarium

Muzeum to ludzie, dlatego rozmaite opinie czy emocje inspirują i pobudzają nas do poszukiwań. Wnikliwie przyjrzeliśmy się wystawom czasowym „EkoEksperymentarium” oraz „MORZE\MIASTO\PORT”. Efektem naszych obserwacji jest cykl krótkich oprowadzań „Do wyboru do koloru”, podczas których opowiemy o tym, co osobiście uważamy w nich za najciekawsze. Przyłączcie się do nas w piątek 5 sierpnia 2022 r. o godzinie 13:00 na rodzinnym oprowadzaniu po poświęconej ekologicznemu stylowi życia wystawie „EkoEksperymentarium”. Treść oprowadzania jest kierowana do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, jednak zapraszamy również wszystkich starszych zwiedzających zainteresowanych ochroną środowiska.

Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl. Wszelkie pytania dotyczące oprowadzań z cyklu „Do wyboru do koloru” można kierować do Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo na adres edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

więcej informacji i bilety

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie