Do udźwignięcia – architektoniczna gra miejska dla rodzin z dziećmi

Muzeum Miasta Gdyni
📅 sobota 21.05.2022
Do udźwignięcia – architektoniczna gra miejska dla rodzin z dziećmi
100 lat temu stało się coś niezwykle ważnego dla historii Gdyni – postanowiono, że pojawi się w niej port. To wydarzenie bardzo mocno wpłynęło na charakter i wygląd miasta, które zaczęło tworzyć się kilka lat później.
Dowiedzcie się więcej na temat gdyńskiego portu podczas architektonicznej gry miejskiej! Spotkajmy się przed budynkiem Muzeum Miasta Gdyni 21 maja 2022 r. o godzinie 11:00. Mile widziani są wszyscy miłośnicy dobrej zabawy w wieku od 6 do 12 lat wraz z opiekunami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o pobranie bezpłatnego biletu w Muzeum Miasta Gdyni.

Wydarzenie towarzyszy wystawie „MORZE \ MIASTO \ PORT”.