Do teatru z dzieckiem – marcowe propozycje Teatru Miejskiego w Gliwicach

Teatr Miejski w Gliwicach mapa

piątek 05.03.2021 do wtorek 23.03.2021

Do teatru z dzieckiem – marcowe propozycje Teatru Miejskiego w Gliwicach

W marcu warto odwiedzić z dziećmi Teatr Miejski w Gliwicach. Młodych poszukiwaczy przygód na pewno zadowoli spotkanie z Tomkiem Sawyerem i Huckelberry Finnem – dwójką najlepszych kumpli w literaturze światowej. Barwny spektakl w reżyserii Krzysztofa Materny zobaczycie na dużej scenie 5, 6, i 7 marca.

Dzieciom spragnionym magii polecamy spotkanie z „Malutką Czarownicą” w spektaklu Daniela Arbaczewskiego. Przedstawienie oparte jest na motywach zaczerpniętych z powieści o przygodach małej, sympatycznej czarownicy. Bohaterka zgodnie z magicznymi zasadami jest zbyt młoda, by uczestniczyć w spotkaniach i zabawach doświadczonych wiedźm – ma dopiero 127 lat… Spektakl w konwencji teatru plastycznego i lalkowego grany jest na małej scenie 13, 14, 20, 21 i 23 marca. Malutka Czarownica Teatr Miejski w Gliwicach fot. B.Nitka

Na scenie Mikro zaprezentowane zostaną dwa najnajowe spektakle – warto zobaczyć „Pod kolor” Daniela Arbaczewskiego (7 marca ) oraz „Powitanie” Bartosza Kurowskiego (14 marca). „Powitanie” to teatralna podróż przez rytuały i zwyczaje, praktykowane w różnych częściach świata, towarzyszące narodzinom dziecka. Do teatru można zabrać maluszki, które skończyły 6 miesiąc życia. Nieco starsze 2-4 letnie dzieci zachwyci poduszkowe laboratorium zabawy w spektaklu „Pod kolor”, który grany jest w wersji polsko-angielskiej.

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi dostępne jest tylko 50% miejsc na widowni – warto szybko kupić bilety w Biurze Obsługi Widzów (Biuro Obsługi Widzów, tel. 32 230 49 68, e-mail: bow@teatr.gliwice.pl).

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Miejski w Gliwicach

Teatr Miejski w Gliwicach

Teatr Miejski w Gliwicach, oprócz spektakli dla dorosłych, od kilku sezonów tworzy linię repertuarową skierowaną do młodego widza. Obecnie w ofercie Teatru znajduję się ponad 10 tytułów dla dzieci, a cały czas pojawiają się nowe …

Więcej

Adres:

ul. Nowy Świat 55-57
44-100 Gliwice


Kontakt:

32 230 49 68 / 32 231 80 38
bow@teatr.gliwice.pl
http://www.teatr.gliwice.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr