Dni Otwarte w Pałacu Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza

Pałac Kultury Zagłębia, plac Wolności, Dąbrowa Górnicza mapa

poniedziałek 05.09.2016 do wtorek 06.09.2016

Wstęp wolny

Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza dzieci

Pałac Kultury Zagłębia 5 i 6 września otwiera swe powoje, co jest niewątpliwą szansą dla każdego, kto chce się zapoznać z naszą ofertą edukacyjną. W tym roku przygotowaliśmy bogaty wachlarz zajęć i warsztatów dla starszych i młodszych miłośników kultury.

Dzięki nam każdy znajdzie coś dla siebie. W planach, między innymi,  taniec jazzowy, rumba, zajęcia z jogi i tańca współczesnego, ale również hip-hop i breakdance.  Pragnący rozwijać talenty plastyczne również mogą na nas liczyć. W tym roku oprócz standardowych zajęć z ceramiki i rękodzieła, warsztaty z robotyki. Pomyśleliśmy również o tych, którzy myślą o nauce gry na pianinie czy gitarze.  Przewidziane są zajęcia z jogi i tai-chi. Po przerwie wakacyjnej podejmą swoje prace Zespół Pieśni i Tańca „Gołowianie” i AKF „Zagłębie”.

Odwiedzać nas można w poniedziałek i wtorek od 14.00. Serdecznie zapraszamy do przyjścia. Dzięki nam długie jesienne popołudnia i wieczory staną się czasem nauki i pożytku.

http://www.palac.art.pl/pl/aktualnosci/dni-otwarte-palacu-kultury-zaglebia-5-6092016

Wstęp wolny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
palac_kultury_zaglebia_PKZ_logo

Pałac Kultury Zagłębia

Placówka prowadzi działalność imprezową i kulturalno-oświatową, skupioną na animacji zawodowego i amatorskiego ruchu artystycznego. Warto wspomnieć o sztandarowej imprezie, jaką są "Barbórkowe Spotkania Teatralne", odbywające się w Pałacu nieprzerwanie od 1973 roku. Założeniem "Spotkań" jest promowanie …

Więcej

Adres:

Plac Wolności 1
41-300 Dąbrowa GórniczaKontakt:

(32) 260 04 17
promocja@palac.art.pl
http://palac.art.pl

Zobacz także