Dni otwarte w Leonardo School/Leader School

Leader School ul. Urbanowicza 10a Kraków mapa

sobota 31.08.2019

Dni otwarte w Leonardo School/Leader School

Relacje z naszymi Uczniami są dla nas niezwykle ważne. Oprócz głównego celu naszych spotkań z dziećmi – jakim jest nauka języka obcego – dobrze znamy pasję naszych Uczniów i ich problemy. Wiemy co ich motywuje i jak zachęcić ich do pracy. Czasami jesteśmy powiernikami ich sekretów, a czasem wysłuchujemy najnowszych newsów ze szkoły. To chyba najlepsze świadectwo na to, że dzieci czuja się u nas bardzo swobodnie.

Cieszymy się nawet z małych sukcesów naszych Uczniów i wspieramy ich aspiracje. Realizujemy ambitne, ale przemyślane i możliwe do poznania i przyswojenia programy nauczania. Dzięki stawianiu sobie i innym wysokich wymagań jesteśmy doceniani przez Rodziców, którzy z roku na rok obserwują postępy swoich dzieci w nauce.

Poznaj nas 31 sierpnia 2019 (sobota) od godziny 10:00 zapraszamy do naszej siedziby znajdującej się przy ul. Urbanowicza 10a w Krakowie. Będziecie mogli zaglądnąć do każdej sali, porozmawiać z Lektorem i wziąć udział w otwartych lekcjach pokazowych programu Leo English.

Prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne: 12 658 61 15 lub mailowe: krakow@leaderschool.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo leader school

Leader School Kraków Bieńczyce

Dzięki naszym innowacyjnym metodom rozbudzamy w dzieciach ciekawość i motywację do nauki języków. Dzięki połączeniu nowoczesnych praktyk nauczania oraz wykwalifikowanej kadry lektorskiej zapewniamy szybką i efektywną naukę. Tworząc metodę i narzędzie do nauki języka angielskiego specjalnie …

Więcej

Adres:

Ul. Urbanowicza 10a
31 - 802 Kraków


Kontakt:

12 658 61 15
krakow@leaderschool.pl
http://krakow.leaderschool.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także