Dni Miasteczka Śląskiego 2019

📅 sobota 06.07.2019 do niedziela 07.07.2019
Dni Miasteczka Śląskiego 2019
Tegoroczne Dni Miasteczka Śląskiego zbliżają się wielkimi krokami 🙂

Do wspólnej zabawy zapraszamy tradycyjnie do urokliwego Parku Rubina w Miasteczku Śląskim w pierwszy weekend lipca. Oprócz muzyków występujących na scenie, których zaprezentujemy w postach poniżej, czekać na Was będzie moc atrakcji dla najmlodszych – Bajeczna strefa dziecka to mnóstwo zabaw, animacji i dmuchańców w oba dni święta miasta, przygotowana dla mieszkańców i gości zupełnie za darmo. Obchody rozpoczniemy bardzo aktywnie Sportowym powitaniem lata, podczas którego ścigać będziemy się biegnąc, na rowerze czy z kijami. Zachęcamy także do przebierania się i wzięcia udziału w barwnym korowodzie ulicami miasta, który jeśli tylko pogoda pozwoli, przejdzie dłuższą trasą niż zwykle: z parkingu za Urzędem Miejskim, ulicami Dudy, Wspólną, Sztolniową, Norwida, przez Plac Jagiełły do Parku Rubina.

Podczas imprezy oprócz tradycyjnej gastronomii będzie możliwość skosztowania lodów tajskich czy hiszpańskich chuross. W czasie imprezy będzie się też można przejechać bryczką po okolicy Parku i mieście.

Wstęp wolny!