Dni Dzielnicy I – Stare Miasto Koncertowo

SCKM, ul. Wietora 15
📅 sobota 02.12.2017
Dni Dzielnicy I – Stare Miasto Koncertowo

W ramach obchodzonych Dni Dzielnicy I – Stare Miasto, organizowanych przez SCKM oraz Radę Dzielnicy I Stare Miasto, zapraszamy do wspólnego świętowania. Będzie się działo!

Zapowiada się dużo dobrej muzyki, a jak muzyki – to i tańca! Na estradzie wystąpią zespoły muzyczne m.in.: BAJAZZER, SOKÓŁ ORKESTAR; zespoły taneczne prezentujące różne style: ludowe, nowoczesne, orientalne, narodowe, zespoły teatralne z pokazami spektakli muzycznych. Występować  będą  artyści zawodowi oraz grupy amatorskie, reprezentujące instytucje kultury, szkoły muzyczne, tańca. Natomiast uzupełnieniem prezentacji będą działania angażujące publiczność – lekcje tańca gwarantujące dużo uśmiechu i dobrą zabawę! Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i młodzieży: warsztaty muzyczne,  tańca, sztuki cyrkowej, twórczości plastycznej oraz warsztaty i pokazy akrobacji.

Zapraszamy także 8 grudnia 2017 r. na „KUCHARZOWO”, czyli spektakularny pokaz kuchni molekularnej i gotowania w ciekłym azocie oraz warsztaty kulinarne dla dzieci i konkurs na najlepszą potrawę zdrowej kuchni. Szczegóły na stronie www.sckm.krakow.pl

Dni Dzielnicy I – Stare Miasto „Koncertowo”

2 grudnia 2017 r., godz. 12.00-21.00

Scena SCKM, ul. Wietora 15

Wstęp: wolny

Szczegóły programu:

w godz.12.00-17.00 zaprezentują się:

– Zespoły  Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie,

– Show Dance „Feniks” SCKM,

– Studio Teatru Muzyki i Tańca,

– Zespół „Kontredans” Szkoły Tańca Jane Austin,

– Zespół Pieśni i Tańca „Mali Krakowiacy”,

– Akademia Pana Piórko,

– Zespół Tańca Bollywood.

Wieczorem wystąpią:

18.00 – wokaliści SCKM,

18.30 – wokaliści sekcji jazzowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie,

19.00 – zespół „BAJAZZER”,

20.00 – gwiazda wieczoru: zespół „SOKÓŁ ORKESTAR”.