Dni Dziecka: W ekoświecie Mami Fatale. Gliwice

📅 sobota 01.06.2019
🎫 10zł
Dni Dziecka: W ekoświecie Mami Fatale. Gliwice
Zapraszamy Was do krainy szczęściwości i filmowych nowości.

prapremiera Mami Fatale III + warsztaty i cyrkowe harce + zdrowy smakołyk

Mami Fatale III Jedyna w swoim rodzaju okazja, żeby zobaczyć zupełnie nowe, świeżutkie, odcinki jednej z waszych ulubionych bajek. Filmy nie był jeszcze nigdzie pokazywane, nawet na filmowych festiwalach. My zobaczymy je jako pierwsi. Serial opowiada o przygodach Mami – „najlepszej kucharki świata” i jej zwierzaków Prosięcia i Psiny. Starsza pani wyjeżdża z miasta, by oddać się zdrowemu gotowaniu, które jest jej największą pasją.

Odcinki: Lodowa pułapka, Bracia fromage, Brakująca nuta

Poza filmowymi przysmakami dla oka, w rozweselonym AMOKu pojawią się też ukontentowane Ruroludy z Mamipolis szczęśliwości. A te osobliwe stwory zostaną sprowadzone tu waszymi dłońmi, gdy podczas warsztatów toy’cyclingowych spróbujemy, z odzyskanych pofabrycznych materiałów, stworzyć zmyślną krainę dla własnoręcznie wykreowanych przyjaciół. Poza warsztatowymi atrakcjami, o dodatkową dozę humoru w postaci cyrkowych hulanek, zatroszczy się Bozen Dynga.

Na sam koniec, zmęczeni ale uszczęśliwieni, skosztujecie zdrowego i energetycznego batona mocy (bakalie, ziarna, owoce, bez dodatku cukru). Poczęstunek przygotuje REWOLUCJA – zdrowy fast food (Gliwice, ul. Łużycka 2c).

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

warsztaty i hulanki (ok 60`) + projekcja bajek (30`) + poczęstunek

wiek dzieci: 5+