Dmuchawce: rodzinne warsztaty budowania latawców i pokaz

Gdynia, ul. Zawiszy Czarnego 1 mapa

sobota 02.07.2016

15 zł

Marzysz o lataniu? Lubisz składać papierowe samolociki i sprawdzać jak daleko poszybują? Przyjdź do Muzeum i zaprojektuj swój autorski latawiec!

Zapewniamy specjalne, lekkie i kolorowe materiały oraz pomoc konstruktorów z Fundacji Strefa Mocy. Podczas pokazu sprawdzimy jak wykonane modele utrzymują się w powietrzu!

Termin: 2 lipca 2016 r. godz. 11-14

Oferta dla dzieci w wieku 7-12 lat. / Koszt biletu rodzinnego na weekendowe warsztaty to 15 zł od uczestnika, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny. / Zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum (Gdynia, ul. Zawiszy Czarnego 1), telefonicznie: 58 662 09 35/36/37 lub mailowo: edukacja@muzeumgdynia.pl.

Zdjęcie pochodzi z archiwum Fundacji Strefa Mocy (www.fundacjastrefamocy.pl).

Dmuchawce: rodzinne warsztaty budowania latawców i pokaz

Muzeum Miasta Gdyni

Na styku morza i lądu stoi nowoczesny budynek z jasnego piaskowca formą przypominający statek - to nowa siedziba Muzeum Miasta Gdyni otwarta uroczyście 16.11.2007 r. w obecności ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wydarzenie to zakończyło …

Muzeum Miasta Gdyni