Długi weekend majowy w Chorwacji

Istria, Chorwacja
📅 środa 12.04.2017 do środa 26.04.2017
Długi weekend majowy w Chorwacji
Coraz więcej polskich turystów decyduje się w długi weekend majowy wyjechać dalej i na dłużej. My również do tego zachęcamy!

Chorwacka Istria jest idealna nie tylko na spędzenie wakacji, ale również na długi weekend majowy, podczas którego można spacerować plażami Adriatyku oraz poznawać najciekawsze zakamarki półwyspu.

Miejsce wydarzenia: Chorwacja – Istria

Data wydarzenia: 29.04.2017 – 06.05.2017

APARTAMENTY POLYNESIA*** – 160 EUR / studio 2-3 osobowe, 262 EUR / apartament 2-4  osobowy

Restauracja * pizzeria * bar Fast Food * basen z brodzikiem i tarasem słonecznym – słodka woda * Wifi (płatne) * supermarket * kiosk * różne sklepy.
Cena za 7 noclegów bez wyżywienia.
Możliwe krótsze pobyty.

HOTEL ALLEGRO***
– 221 EUR / osobę dorosłą

1 dziecko do 14 lat gratis * restauracja * lobby z tarasem * kantor * sala telewizyjna * masaże * taras * basen z morską i brodzikiem * bezpłatne WiFi.
Cena za 7 noclegów z wyżywieniem – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.
Możliwe krótsze pobyty.

Nasza propozycja zwiedzania Istrii:

* Poreć – Bazylika Eufrazjana wpisana na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO.

* Rovinj – Katedra św. Eufemii, Bramy Portica, św. Benedykta, Świętego Krzyża, Kaplica Świętej Trójcy, kościoły św. Krzyża, św. Tomasza, Łuk Balbi z 1680 roku.
* Pula – Amfiteatr rzymski, Łuk Sergiusza, Świątynia Romy i Augusta, Forum, Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Brama Herkulesa, Podwójna Brama z I wieku, ratusz z XIII wieku, zamek z XVI wieku, Kaplica Santa Maria Formosa, Mały Teatr Rzymski.

* Labin – średniowieczne miasto

* Grožnjan – średniowieczne miasto artystów z licznymi galeriami, muzeami i festiwalami.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

* Motovun – średniowieczne miasto, najlepiej zachowany fort w centralnej Istrii

* Buje – średniowieczne miasto z charakterystyczną zabudową i kościołem św. Servulusa

* Buzet – średniowieczne miasto z licznymi zabytkami i atrakcjami.

* Narodowy Park Brijuni

* Kanał Limski

Serdecznie zapraszamy na wakacje do Istrii!

Biuro Podróży Globtrans sp. z o.o.
Ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
Tel.: 32 42 38 384-385, fax:  32 42 38 515