Długi weekend listopadowy. Mazurski chillout w promocyjnej cenie.

Gwarek Mazury mapa

czwartek 08.11.2018 do poniedziałek 12.11.2018

150 zł za pokój 2 os.

Długi weekend listopadowy. Mazurski chillout w promocyjnej cenie.

Zapraszamy na mazurski chillout i skorzystanie z pięknych okoliczności przyrody w ośrodku Gwarek Mazury w Pięknej Górze k/Giżycka w promocyjnej cenie listopadowej. W sobotę 10 listopada dzieci zapraszamy na AKADEMIĘ ODKRYWCÓW, gdzie do wykonania będzie misja pozwalająca przeżyć niesamowitą przygodę i zdobyć pierścień mocy. Wszystkim dowozi KAPITAN PLANETA. Mamy w tym czasie zapraszamy na SOBOTĘ TYLKO DLA PAŃ.  W PROGRAMIE:

  • Warsztaty z IDĄ KARPIŃSKĄ Założycielką Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Wygrała z chorobą. Teraz pomaga innym. Nie pożałujesz, jeśli posłuchasz jej opowieści!
  • Spotkanie z Agnieszką Dobrowolską – Redo Ginekolog ze Szpitala Klinicznego im. ks. A. Mazowieckiej przy ul. Karowej w Warszawie. Doktorantka, nauczyciel akademicki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pomaga kobietom i z przyjemnością odpowie na każde trudne pytanie dotyczące wizyty u ginekologa.
  • Spotkanie z Joanną Karpetą – autorką książki „Pokochaj poniedziałki”. Jeśli czujesz że czasami brak Ci sił – posłuchaj tej Pani!
  • Prezentacja wyników badania o tym jakie Polki są naprawdę. Opowiedzą o tym dwa wulkany energii, czyli Katarzyna Krzywicka – Zdunek oraz Dorota Peretiatkowicz z agencji badawczej IQS.

DODATKOWO WIELE INNYCH ATRAKCJI, w tym bezpłatne warsztaty makijażu, możliwość przetestowania sprzętu do elektrostymulacji i wiele innych.

Dla 70 Pań z gminy Giżycko bezpłatna cytologia. Vouchery na badanie w klinice VILLMED zostaną rozdane podczas wydarzenia 10 listopada.

UWAGA! Zapewniamy „Klub Malucha ” dla dzieci 4 – 8 lat, w którym możesz zostawić swoje dziecko pod naszą opieką, aby samej wziąć udział w wydarzeniu. Klub czynny w sobotę godzinach 12:00 – 16:00.

Szczegóły i rezerwacja na: edukacja@gwarek-mazury.pl I  +48 660 734 230 .

Do zobaczenia!

 

chillout_gwarek1

 Gwarek_1

 

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Długi weekend listopadowy. Mazurski chillout w promocyjnej cenie.

Gwarek - Centrum Aktywnego Wypoczynku

GWAREK MAZURY – Z NAMI NIE MA NUDY!

GWAREK położony jest w centrum Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka - żeglarskiej stolicy Polski. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni …

Więcej

Adres:

ul. Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko

Kontakt:

+48 606 342 776
biuro@gwarek-mazury.pl
http://www.gwarek-mazury.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:wyjazdy

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także