Dlaczego warto wyjechać na święta?

Natura Park, Ostrowo mapa

wtorek 13.12.2016 do sobota 24.12.2016

Dlaczego warto wyjechać na święta?

Okres bożonarodzeniowy to wyjątkowy czas, któremu nie może dorównać żaden inny w ciągu roku. Mieni się w blasku lampek i brokatowych ozdób, pachnie cynamonem, piernikami, świerkiem…

Całe rodziny jednoczą się przy wspólnym, stole, rozmowy nie mają końca. Dzieci niecierpliwie oczekują prezentów. Magii świąt ulegają nawet najbardziej oporni.

Łatwo jednak zagubić ten niezwykły czas wśród bieganiny wokół kuchni i sprzątania. Generalne porządki, przygotowanie 12 potraw, zakupy i pakowanie prezentów…  to już nie jest magia świąt, tylko szara rzeczywistość, ich drugie oblicze.

Nie każdy też lubi kurtuazyjne wizyty u rodziny, dzielenie opłatkiem czy śpiewanie kolęd. Bywa tak, że to, co wypada, skrada urok i rodzinną atmosferę w święta.

A gdyby tak nie sprzątać i nie gotować, a jednak zjeść uroczystą kolację w rodzinnej atmosferze?Dlaczego warto wyjechać na święta?

Może nie przejmować się tym, co wypada i otoczyć się tylko najbliższymi? Nie jest to tak trudne, jak by się mogło wydawać. Wystarczy spakować walizkę i wyjechać na święta!

Nie da się ukryć, że będąc w domu nie da się do końca odpocząć. Zawsze jest coś do zrobienie, posprzątania.
Trzeba przyjąć gości, załadować zmywarkę i zapłacić zaległe rachunki. Aby prawdziwie się zregenerować i oderwać od codziennych trosk trzeba wyjechać z domu i zmienić klimat.

Co powiesz na kolację wigilijną w eleganckiej restauracji plus pakiet atrakcji dla dzieci na każdy dzień świętowania? Odwiedziny Mikołaja, wspólne kolędowanie, długie spacery… nie brzmi kusząco?

Jeżeli pragniesz spędzić święta inne niż wszystkie i wypocząć na full to skorzystaj z zaproszenia ośrodka Natura Park, by spędzić rodzinne święta nad morzem!

Rezerwuj pakiet!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Natura Park

Natura Park

Natura Park to ośrodek wypoczynkowy nad morzem w sercu kaszubskiego lasu. Jest znakomitym miejscem wypoczynku, gdzie można oderwać się od codziennych trosk. Znajduje się tu wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W Natura Park …

Więcej

Adres:

ul. Łowiecka 18
Ostrowo, 84-105 Władysławowo, Polska


Kontakt:

501 025 911, 58 674 91 68
rezerwacja@natura-park.pl
http://www.domki.natura-park.pl/
facebook