DKF Kropka dla dzieci: Kraina szkła

Kino Studyjne Sfinks, Os. Górali 5 mapa

sobota 14.12.2019

DKF Kropka dla dzieci: Kraina szkła

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka” dla dzieci i ARTzona zapraszają na pokaz filmu „Kraina szkła” reż. reż. Jeppe Vig Find. Po seansie odbędzie się dyskusja, podczas której każdy maluch będzie mógł zostać krytykiem filmowym. Wstęp wolny.

14 grudnia 2019 r., godz. 13.00

Kino Studyjne Sfinks, Os. Górali 5

„Kraina szkła” (86 minut) reż. Jeppe Vig Find

Fantasy, Dubbing, Dania 2019, wyst.: Albert Rudbeck Lindhardt, Flora Ofelia Hofman Lindahl, Arien Takiar, Esben Dalgaard Andersen

13-letni Jas spędza samotny weekend na farmie. Wchodząc do stodoły znajduje tam ukrywające się: dziewczynę oraz starszą panią. Obie mają rozczochrane włosy a ubrania dziwne, brudne i wyglądające obco. Okazuje się, że obie istoty nie należą do rasy ludzi lecz elfów i są w trakcie ucieczki przed mrocznymi siłami ze swojego świata. Nawet nie wiedząc kiedy Jas zaczyna walkę o uratowanie uciekinierek przed złem, które za nimi podąża.

DKF „Kropka” działa przy Kinie Studyjnym Sfinks od 1967 roku. Nasze propozycje skierowane są do wszystkich miłośników dobrego kina. Organizujemy repliki festiwali, spotkania z twórcami, a także przeglądy filmów fabularnych, animacji i dokumentów. W naszej ofercie znajdują się również pokazy etiud studenckich, filmy starych mistrzów i kino niezależne.

 

Szczegółowe informacje:

Kino Studyjne Sfinks

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

Górali 5, 31-959 Kraków

tel. 12 644 27 65 wew. 32, sfinks[at]okn.edu.pl

www.kinosfinks.pl

www.facebook.com/StudyjneKinoSFINKS

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kraków Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

"Kultura to rzecz ludzka. I dla ludzi" - te słowa, które wypowiedział Jan Kurczab, od lat towarzyszą ludziom skupionym wokół Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. To, że są to słowa bliskie ich sercom widać …

Więcej

Adres:

Os. Górali 5
31-959 Kraków


Kontakt:

tel./fax: (012 ) 64 27 65; (01
sekretariat@okn.edu.pl
http://www.okn.edu.pl

ZOBACZ TAKŻE:film