Disney Junior od 17 czerwca na DVD

Data wydarzenia: czwartek 16.06.2011 do czwartek 30.06.2011

Disney Junior od 17 czerwca na DVD

Seria DVD dla najmłodszych Playhouse Disney zmienia się w Disney Junior! Już 17 czerwca do sklepów trafi 9 tytułów w zupełnie nowych, kolorowych pudełkach. Na dzieci czekać będą znani i lubiani bohaterowie Disneya: Myszka Miki, Donald, Minnie, Goofy, Maniek Złota Rączka oraz nowi przyjaciele: agent Oso, Słoniochód i Skuterka.

Disney Junior to seria DVD przeznaczona dla dzieci w wieku 2-7 lat, w skład której wchodzą ciepłe i pełne magii interaktywne seriale z ulubionymi, znanymi z telewizji bohaterami. Każdy serial wspiera różne aspekty rozwoju malucha: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, wyobraźnię, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, jednocześnie dostarczając mu mnóstwo zabawy. Seria świetnie sprawdza się także w nauce języka angielskiego, ponieważ każde wydanie DVD zawiera i polski, i angielski dubbing.

Na każdej płycie DVD z serii Disney Junior poza odcinkami danego serialu znajdują się bonusowe odcinki innych seriali. "Impreza na plaży" i "Zielona drużyna" zawierają dodatkową niespodziankę: interaktywne gry z Mikim i Złotą Rączką!

Przyjęcie niespodzianka
Po raz pierwszy na rynku!
To 4 różne seriale Disney Junior i aż 96 minut zabawy! W tym po raz pierwszy na DVD Przystanek Dżungla oraz Agent Specjalny Oso!

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Radosny rajd
Po raz pierwszy na rynku!
Zapnij pasy i przygotuj się na zabawę na najwyższych obrotach razem z Mikim, Minnie, Donaldem i Goofym! Dołącz do paczki i weź udział w niewiarygodnym rajdzie przez Park Mikiego, pustynię, Góry Jemiołowe oraz dżunglę! Na każdym zakręcie „Radosnego rajdu” czeka mnóstwo śmiechu i zabawy!

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Impreza na plaży
Łapcie za dmuchane zabawki i wskakujcie! Miki i reszta paczki zapraszają nad jezioro. Popłyńcie na fali śmiechu i zobaczcie, jak Miki łowi wielką czerwoną rybę. Pluto zabierze was w podniebną podróż w gigantycznej bańce mydlanej, a Donaldowi będziecie musieli pomóc w ratowaniu zagubionych kaczek. Pełna muzyki, ciepła i magicznych niespodzianek "Impreza na plaży" to najlepszy pomysł na letnią zabawę!

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Butik Minnie
Weź udział w wielkim otwarciu nowego butiku Minnie, w którym znajdziesz imponujący asortyment najfajniejszych kokardek i muszek na świecie! Uśmiechnij się szeroko do muszki z aparatem Donalda i pomóż złapać uciekające kokardki-motylki!

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawa na świeżym powietrzu
Odkryj słoneczny świat zabawy na świeżym powietrzu z Klubem Przyjaciół Myszki Miki i poczuj radość spędzania czasu na dworze w towarzystwie przyjaciół!

Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wyprawa na Marsa
Wsiądź do statku kosmicznego i przeżyj wielką przygodę! Wybierz się w fantastyczną podróż do gwiazd wraz z Mikim, Donaldem, Goofym i resztą kumpli z Klubu! "Wyprawa na Marsa” to zabawa nie z tej ziemi – pełna śmiechu, żartów i niesamowitych wrażeń!

Złota Rączka: Zielona drużyna
Dołącz do drużyny Mańka i weź udział w misji uratowania małych żółwików. Zobacz, jak sprytnie, bawiąc się światłem i lustrami, poradzą sobie z żyrandolem. Poznaj całą prawdę o tym, jak powstaje energia słoneczna i dowiedz się, do czego Maniek wykorzysta jej moc. Odkryj niesamowite cuda natury i daj się ponieść zielonej fali wspaniałej ekozabawy! Nawet nie zauważysz, jak sam staniesz się zielony!

Złota Rączka: Motocyklowa przygoda
Poczuj wiatr we włosach, spakuj z Mańkiem jego Narzędzia i rozpocznij fascynującą podróż. "Złota Rączka: Motocyklowa przygoda" to pełnometrażowy film pełen nowych piosenek i starych, sprawdzonych przyjaciół!

Złota Rączka: Wielki wyścig
Weź udział w ekscytującej przygodzie i dołącz do Mańka Złotej Rączki, wciskając gaz do dechy podczas wielkiego wyścigu samochodowego! "Wielki wyścig" to wysokooktanowa zabawa dla całej rodziny, pełna wspaniałej muzyki, ogromnych emocji i wyjątkowych niespodzianek.

W serii Disney Junior od 17 czerwca dostępne są następujące tytuły:
1. Przyjęcie niespodzianka
2. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Radosny rajd
3. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Impreza na plaży
4. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Butik Minnie
5. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zabawa na świeżym powietrzu
6. Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wyprawa na Marsa
7. Złota Rączka: Zielona drużyna
8. Złota Rączka: Motocyklowa przygoda
9. Złota Rączka: Wielki wyścig

Cena każdego tytułu w serii na DVD: 29,99 zł.
Dystrybucja: CD Projekt
Kolejne tytuły w serii już w sierpniu!