Dinozaury na żywo – mamy zaproszenia na wystawę od POLSAT JimJam!

Śląskie Centrum Targowe w Chorzowie, ul. Targowa 5, hala nr 3. mapa

czwartek 02.06.2016 do sobota 04.06.2016

Konkurs Jim Jam wystawa dinozaurów w Chorzowie

Jeśli jesteście ze Śląska, a jeszcze nie wyruszyliście na spotkanie z prehistorycznymi gadami, macie czas do 12 czerwca!

Z okazji Dnia Dziecka POLSAT JimJam ma dla Was 5 zaproszeń rodzinnych na wystawę „Dinozaury na żywo”*. Gdy będziecie na miejscu, nie zapomnijcie również spędzić trochę czasu w namiocie POLSAT JimJam! Czeka tam na Was moc atrakcji, m.in. wspólne kolorowanie i oglądanie serialu „Harry i wiaderko pełne dinozaurów”. Możecie także zrobić sobie zdjęcie z Harrym i jego wesołą gromadką.

Jeśli chcecie wygrać jedno z pięciu zaproszeń, wystarczy, że odpowiecie na pytanie: W jakiej bajce emitowanej na antenie POLSAT JimJam, oprócz serialu „Harry i wiaderko pełne dinozaurów”, można jeszcze spotkać dinozaury? Na zgłoszenia wysłane na adres basia@miastodzieci.pl czekamy do soboty 4 czerwca. Prosimy podać w mailu swoje imię i nazwisko. Na wylosowane adresy e-mail wyślemy informację o wygranej.

*Jeden bilet rodzinny uprawnia do wstępu na wystawę dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci. Bilety będzie można wykorzystać do 12 czerwca. Wystawa „Dinozaury na żywo” znajduje się w Śląskim Centrum Targowym w Chorzowie, przy ulicy Targowej 5, w hali nr 3.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:dinozaurywystawa

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także